Osobní úvěr Cofidis

Osobní úvěr od nebankovní společnosti Cofidis je revolvingový. To znamená, že zatímco u běžné půjčky si peníze půjčíte pouze jednou a pak už je jenom splácíte, revolvingový úvěr umožňuje, abyste si peníze mohli půjčit opakovaně. Pokud si tedy vezmete osobní úvěr na 100000 Kč a všechny peníze hned utratíte, tak když pošlete splátku 1200 Kč (minimální měsíční splátka) tak si zase můžete těchto 1200 Kč půjčit. Můžete tedy splácet a půjčovat si opakovaně a bez omezení.

Parametry: Osobní úvěr Cofidis

U této nebankovní půjčky (Osobní úvěr Cofidis) máte k dispozici úvěrový rámec od 40000 Kč do 150000 Kč (konkrétní výše úvěru, jakou vám Cofidis schválí, záleží na zhodnocení vaší bonity a schopnosti splácet. Dobu splatnosti si můžete sami zvolit podle toho, jak se vám to hodí. Minimální doba je jeden měsíc, maximální doba splatnosti je pak 52 měsíců.

Pokud si například vezmete Osobní úvěr Cofidis ve výši 40000 Kč na 12 měsíců, můžete splácet jen minimální částku 1200 Kč. Celkem byste tak zaplatili 44857 Kč, což představuje RPSN 24% (roční úroková sazba je také 24%).

U tohoto osobního úvěru neplatíte žádné poplatky – je to bez poplatku za schválení nebo vyřízení půjčky, bez poplatku za vedení. Platíte jen úroky ve výši 24% (roční sazba). Pokud byste se rozhodli svůj úvěr doplatit předčasně, je to opět bez poplatku.

Výhody: Osobní úvěr Cofidis

Tento osobní úvěr od nebankovní společnosti Cofidis nabízí podmínky (RPSN, úroková sazba), které jsou srovnatelné s tím co je běžně dostupné v jakékoliv v bance. Oproti bankovní půjčce má ale tento osobní nebankovní úvěr několik výhod.

Zatímco u banky obvykle musíte mít zřízený bankovní účet, abyste si mohli požádat o půjčku (to může znamenat nutnost platit poplatky za vedení bankovního účtu v dané bance), osobní úvěr od Cofidis vás k zakládání účtu nenutí.

Tip na zajímavý článek:  Hotovostní půjčka Provident

Nejsou zde žádné poplatky – ani za schválení ani za nic jiného. I předčasné splacení úvěru je zdarma. I to není příliš obvyklé. I v bance po vás skoro vždy budou chtít poplatky za schválení půjčky, nebo za její předčasné doplacení.

V neposlední řadě pak pro někoho může být výhodou tohoto úvěru to, že se jedná o nebankovní půjčku. Na rozdíl od banky by zde měli být nižší nároky na výši vašeho příjmu nebo i další podmínky (jako třeba ověřování v bankovním registru atp.)

Jak si vyřídit osobní úvěr?

K vyřízení osobního úvěru stačí navštívit www stránky této společnosti. Žádost o úvěr můžete zadat online nebo se můžete obrátit na telefonní linku (má zvýhodněnou sazbu za volání, takže vás telefonní hovor nebude skoro nic stát).

K vyřízení potřebujete základní osobní doklady (2 různé), doložení potvrzení o vašem příjmu a výpis z bankovního účtu.

Osobní úvěr Cofidis
Název Cofidis
Celý název COFIDIS s.r.o.
Popis Osobní úvěr COFIDIS můžete využít na cokoliv, nepotřebujeme znát důvod. Měsíční splátku můžete přizpůsobit svému aktuálnímu rozpočtu, navíc s pravidelnými splátkami se obnovuje Vaše finanční rezerva. Díky revolvingu můžete svůj úvěr kdykoliv znovu využít bez dokládání důvodů a dalšího papírová
Základní parametry
Od 40000 Kč
Do 150000 Kč
RPSN 24 %
RPSN poznámka Při úvěru 40000 Kč a splácení 12 měsíců celkem zaplatíte 44 857 Kč. Maximální možná doba splácení je 52 měsíců při minimální splátce 1200 Kč
Roční úrok 24 %
Splatnost úvěru
splatnost od 1 měsíc
splatnost do 52 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení ano, bez poplatku. Při splacení v bezúročném období (až 55 dní) se neplatí žádné úroky
Kontakty
email cofidis@cofidis.cz
web www.icofidis.cz
Telefon 810 700 810
Adresa COFIDIS s.r.o., Poskytovatel půjček a úvěrů, Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5
Info COFIDIS s.r.o., Poskytovatel půjček a úvěrů, Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5, IČ: 27179907, DIČ: CZ27179907, Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku, vedeného městským soudem v Praze oddíl C, vložka 102368
Jak získat peníze
Jaké doklady O půjčku může zažádat pouze občan ČR starší 18 let s doložitelným příjem (popřípadě důchodem), potvrzení o výši příjmu, jednu kopii výpisu z Vašeho bankovního účtu, oboustrannou kopii Vašeho občanského průkazu, případně i kopii občanského průkazu spolužadatele, kopii druhého dokladu (např. řidičský průkaz, pas, rodný list)
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Blesková půjčka až 5000 Kč ihned

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčím peníze hotově

Rychlé vyřízení bez zbytečných dokladů. Půjčte si peníze u nás.

Půjčka 10000

Dostupná půjčka. Půjčky do půl hodiny v hotovosti. Žádné poplatky předem.

Půjčím peníze ihned

Nemůžete doložit příjem? U nás potvrzení nevyžadujeme!

Půjčím peníze

Bez ručitele, bez registrů. Jasná smlouva, jasné pravidla

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *