Real Estate House Silhouette Keys  - mohamed_hassan / Pixabay

Kdo půjčí podnikatelům? Máme pro vás několik tipů

Soukromý byznys sice může vzkvétat a přinášet svému provozovateli docela hezké peníze, ale bohužel tomu může být i přesně naopak. To znamená, že se může cokoliv zvrtnout a podnikatel to může i více než nepříjemně pocítit na svojí peněžence.

A nejen na svojí peněžence – i celá jeho firma může kvůli nedostatku finančních prostředků skomírat, ba i bankrotovat.

Je to smutné, ale je to tak

A když se některý z podnikatelů do podobné situace dostane, musí ji logicky co nejrychleji a co nejefektivněji vyřešit. Protože čím víc problémů takové podnikání provází, tím víc dalších v souvislosti s těmito vzniká a situace se může stát nakonec naprosto bezvýchodnou.

Pokud pak nelze využít k překonání podobných problémů vlastní finanční rezervy, není jiná možnost než si vzít půjčku. A naštěstí tu je podobných možností docela dost. Ovšem nejednou pouze teoreticky.

Teoreticky si u nás každý z podnikatelů v tísni snadno půjčí, protože je tu v nabídce půjček spousta. Ovšem realita ani zdaleka tak dobře nevypadá. Jakmile má totiž podnikatel nedostatečně vysoké příjmy a nedobře vypadající daňové přiznání, jakmile se tento nemůže pyšnit ani svými registry dlužníků, je zle.

V takové chvíli dají banky od podobného žadatele raději preventivně ruce pryč, nevyhoví mu. A jedinou možností, jež potom ještě někomu takovému zbude, je hypotéka bez doložení příjmu.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka 15 000 Kč s přeplatkem pouhých 1 275 Kč

Jaké výhody má nebankovní hypotéka

Taková nebankovní hypotéka je totiž finančním produktem, u kterého nemusí hrát ani žadatelovy příjmy, ani záznamy v registrech a další věci významnou úlohu. U ní je zásadní, aby mohl dát žadatel do zástavy nemovitost a aby měl aspoň takové příjmy, jež jsou potřeba ke zvládnutí minimálních splátek.

A kdo v tomto odstojí, ten onu finanční pomoc dostane. A pak už nic nebrání tomu, aby takto získané peníze investoval do své živnosti a zajistil si tak budoucí prosperitu.

Home Suburban Housing Real Estate  - PaliGraficas / Pixabay
Kdo půjčí podnikatelům? Máme pro vás několik tipů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.