Kdo nabídne půjčky pro nezaměstnané do 30000 Kč

Půjčky pro nezaměstnané do 30000 Kč - Půjčka Cetelem
půjčky pro nezaměstnané do 30000 Kč

Mezi nejznámější klientelu bank i nebankovních společností samozřejmě patří lidé, kteří mají klasický příjem, a tedy mají své půjčky z čeho splácet. Jsou ale i tací klienti, kteří však zaměstnání nemají a tak pro ně může být získání peněz poměrně velkým problémem. Pro ně jsou řešením třeba mikropůjčky, ale také půjčky pro nezaměstnané do 30000 Kč. A jak mohou vypadat? Pojďme se společně podívat na několik možností. Jak je pravděpodobně všm jasné, najdeme je primárně v nebankovním segmentu.

Nebankovní společnost Cetelem

Tento poskytovatel je známý hlavně jako vhodná varianta ve chvíli, kdy hledáme možnost, jak si koupit zboží na splátky. Mimo to ale daná společnost nabídne i půjčky pro nezaměstnané do 30000 Kč. Tedy abychom byli konkrétní, nenabízí je přímo, ale v rámci splnění podmínek je lze získat. Tím poptávaným produktem je osobní půjčka, která nabídne startovní částku 20000 Kč, ze které se lze ale dostat i na onu sumu požadovaných 30000 korun českých. Tu lze kombinovat se splátkami, které mohou být v délce 6 – 48 měsíců.

Samozřejmě znalci dané společnosti jistě vědí, že společnost vyžaduje potvrzení o příjmu. Toto se ale dá obejít, jelikož součástí smlouvy může být i spolužadatel. Tedy pokud máte mezi blízkými osobu, která disponuje příjmem a půjde do toho s vámi, může být tento typ půjčky určený i vám.

Tip na zajímavý článek:  Čím je Kamali půjčka výjimečná?

Řešení nabídnou i půjčky pro nezaměstnané do 30000 ručené nemovitostí

Druhou možností jsou poté půjčky, které jsou ručené nemovitostí. I zde můžeme být o něco konkrétnější a zmínit, že nejlepší volbou je společnost Acema Credit. Že je výhodnou volbou potvrzuje i citace na webových stánkách tohoto poskytovatele, která zní: „Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA vyhodnotilo společnost ACEMA Credit jako vítěze velkého testu nebankovních úvěrů

Samozřejmě jelikož se jedná o půjčku ručenou nemovitostí, je třeba mít k dispozici dům, byt, pozemek, rekreační objekt, nebo třeba garáž. I zde je výhoda ta, že daný objekt nemusí také patřit nutně nám samotným. Poté už stačí žádost a její vyřízení a peníze mohou být naše. A to samozřejmě bez nutnosti toho, abychom sdělovali informace o tom, že nemáme zaměstnání a tedy že nemáme ani příjem.

Půjčka z více zdrojů

Poslední, trochu specifickou možností ale může být i segment mikropůjček. Zde sice nabídka nedosahuje požadovaných 30 000 Kč, ale pokud si půjčíte u více společností zároveň, částky dosáhnete. Mezi ty hlavní se řadí:

  • Zaplo
  • Ferratum
  • CreditON
  • Kredito24

Samozřejmě na závěr je nutno dodat, že ať už zvolíte jakoukoliv možnost, je třeba počítat s vyšším úrokem. Také je dobré si uvědomit, že pokud nemáte příjem, můžete mít problém se splácením. A ten povede třeba až k exekuci a ztrátě střechy nad hlavou. Proto dané půjčky raději nedoporučujeme, jelikož mohou způsobit nemalé problémy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *