Kdo může žádat o půjčky Topfinanc?

Pokud bychom si dali dohromady seznam lidí, kteří mohou žádat o půjčku, bude poměrně pestrý. Budou tam nejenom muži a ženy, ale i různé příjmové skupiny, lidé s příjmem i bez příjmu, ale i různě bonitní klienti. Ty se přitom mohou setkat na jednom jediném webu, prostřednictvím kterého si požádají o peníze. Tou možností jsou půjčky Topfinanc.

A jak na ně? „Na webových stránkách pak stačí vyplnit krátký a jednoduchý online formulář a pak už je stačí vyčkat na telefonát operátora nebo úvěrového zprostředkovatele, kteří s Vámi vyřeší zbytek Vaší žádosti a pomohou Vám realizaci Vašeho úvěru.

Lidé ve finančních problémech – pro ně půjčky Topfinanc několik řešení

Pokud jste se dostali do krátkodobých finančních problémů, můžete je právě touto půjčkou vyřešit. Jejím specifikem je to, že maximální částka, jakou můžete získat, je 5 000 korun českých. K dispozici jsou navíc hned tři poskytovatelé, a to konkrétně CreditON, Zaplo a také Tommy Stachi. Stačí si vybrat přesně takového, který poté odpovídá vašim požadavků. Ty mohou být různé, a tak někdo hledá možnost bez papírování, jiný bez doložení příjmu a další třeba možnost bez nahlížení do registrů.

Lidé hledající klasickou půjčku

Ta má nejblíže k té bankovní a tak bychom mohli říci, že jí lze také nejvíce doporučit. Podmínky se totiž bankám výrazně blíží, a to jak s ohledem na splátky, tak částky, nebo také úrokové sazby. Samozřejmostí je, že se jedná o úvěr neúčelový a tak je možné peníze získat opravdu na cokoliv, bez nutnosti dokládání účelu.

Tip na zajímavý článek:  Co nabídnou a jak vypadají Cofidis půjčky?

Půjdeme-li po konkrétních částkách, máme na výběr ze dvou možností. První je menší, jelikož získat lze maximálně 25 000 Kč. Na druhou stranu pozitivem tohoto úvěru je to, že je hotovostní. Peníze tak dostaneme na ruku, a tak není třeba vlastnit bankovní účet. U druhé možnosti ale už účet potřebujeme. Navíc nabídne možnost získat až 80 000 Kč, které můžeme splácet až ve 48 pravidelných splátkách, ale i jednorázově – předčasně.

Pro rozvoj podnikání

I pro podnikatele mohou být půjčky Topfinanc primárně určeny. Ti mají, stejně jako zaměstnanci na výběr ze dvou možností. Tou první je klasika v podobě částky 10 000 – 50 000 Kč, které lze použít na cokoliv. Zde je ale třeba myslet na několik dokladů, jako je daňové přiznání, faktury, nebo také živnostenský list. Druhá varianta půjčky je z hlediska dokladů o něco jednodušší, ale zase je třeba dokládat účel půjčky. A ten určitě nemůže být ledajaký, jelikož v daném směru můžeme peníze využít pouze na:

  • Nákup strojů
  • Nákup vybavení
  • Nákup zařízení

Částka, kterou lze tímto způsobem získat je už podstatně zajímavější a může tak odpovídat požadavkům současných podnikatelů. A to hlavně z toho důvodu, že maximum, které můžeme mít, je až 300 000 Kč a to na dobu od jednoho do čtyř let.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *