Půjčky Home Credit již od 10 000 korun

Všude se dočtete, jaké horentní sumy si můžete tam či jinde půjčit. Ovšem ne všichni si chtějí půjčovat půl milionové částky. Některým stačí pouhých 10 000 korun od seriózního poskytovatele. A o tom bude právě tento článek!

Chcete-li si půjčit 10 000 korun…

… obraťte se například na Home Credit. Ten totiž jako jeden z mála nabízí nejen možnost vybrat si částku, kterou si půjčíte, a to minimálně již výše zmíněných 10 000 korun, a dobu splatnosti od 12 do 48 měsíců, navíc si u něj můžete určit, jaká výše splátek vám nejvíce vyhovuje.

Kolik budete splácet?

Zajímá vás, kolik budete za půjčku 10 000 korun splácet? Při půjčce na 12 měsíců budete splácet 953 korun měsíčně. Přeplatíte tak pouhých 1 436 korun. Je-li pro vás jeden rok krátká doba, můžete splácet dva roky, a to částkou 536 korun měsíčně. V takovém případě byste přeplatili 2 864 korun. Jsou dva roky stále velice krátkou dobou? Můžete si vybrat předposlední variantu, a to splácení po dobu tří let. V takovém případě budete platit necelé čtyři stovky měsíčně, avšak přeplacená částka se nám již přehoupla přes 4 300 korun. A jako poslední máte možnost splácet po dobu čtyř let 318 korun měsíčně a přeplatit tak 5 264 korun.

Tip na zajímavý článek:  Nechtějí mi půjčit v bance. Co s tím?

Půjčky Home Credit – jaká varianta je nejvýhodnější?

Jak je již od prvního pohledu zřejmé, je nejvýhodnější variantou splácet naprosto nejkratší možnou dobu, a to jeden rok. Nepřeplatíte v takovém případě žádné horentní částky a dluh budete mít rychle z krku. Že budete muset platit naprosto nejvyšší měsíční splátky? Ano, to je sice pravda, ovšem to je nutná daň za to, abyste měli zase čistý štít.

[browser-shot url=”http://www.homecredit.cz” width=”500″ height=”300″ href=”http://www.homecredit.cz” alt=”Půjčky Home Credit” target=”_blank” rel=”nofollow”]Půjčky Home Credit[/browser-shot]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *