Peníze na ruku už do pěti minut?

Pokud jste si přečetli nejprve titulek tohoto článku, jistě jste zpozorněli, ale zároveň i znejistěli, co vám zde vlastně chceme popsat. Nebojte se! Nejedná se o žádnou lichvu, ani o zastavárnu! Naopak! O velice výhodnou soukromou osobní půjčku.

U jakého finančního subjektu se poskytují peníze na ruku do pěti minut?

Pokud jste o této společnosti ještě neslyšeli, tak nyní zbystřete. Jedná se o Click Credit, jež poskytuje půjčky od jednoho až po pět tisíc na třicet dnů. I když se jedná spíše o menší částku, před výplatou nebo studentům bude naprosto stačit. Ano, čtete správně – studentům. Click Credit totiž půjčuje i studentům, kterým dokonce poskytuje i půjčky zdarma.

Půjčky a zdarma? Nesmysl?

Pokud jste držiteli studentské ISIC karty, můžete si u společnosti Click Credit půjčit 1 500 korun zcela zdarma. Doba splatnosti zůstává stejná, jako u všech ostatních půjček, tedy třicet dnů. Vrátíte-li půjčené peníze do této doby, nebudete muset připlácet ani korunu navíc.

Co když ale nestihnu půjčku splatit včas?

Pokud se vám ale nepodaří dodržet stanovený termín splacení, dostanete od Click Creditu sankci. Ta však není nijak vysoká. Jedná se o deset procent z půjčené částky, maximálně však o 200 korun. O více než dvě stě korun se vám tedy půjčka neprodraží.

Tip na zajímavý článek:  Jakými parametry se pyšní půjčka 1000 ihned na účet?

A jak to je s tím slibovaným vyplacením do pěti minut na ruku?

V neposlední řadě je nutné vrátit se na začátek ke slibovanému vyplacení půjčených peněz už do pěti minut, a to rovnou na ruku. Když si totiž budete sjednávat půjčku u Click Credit, vyberte si možnost vyplacení na terminálu Sazky. Jakmile vám bude vaše žádost schválena, což bývá do několika minut, můžete jít ihned na nejbližší terminál a penízky tak budete mít prakticky okamžitě k dispozici.

 

Půjčka Click Credit
RabidSquirrel / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *