Co děláte špatně při hledání nejvýhodnější půjčky?

Aby vám kdokoliv půjčil, měli byste vždy pamatovat na několik zásad. Mnoho z nás totiž dělá pořád dokola ty samé chyby a tak se ochuzuje o možnost získat naprosto nejvýhodnější půjčky u tohoto poskytovatele. Pojďme si tedy říct tři nejčastější chyby, které žadatelé o půjčky dělají. Pokud se jim vyvarujete, máte nejlepší šanci získat ty nejvýhodnější půjčky.

Moje banka a nikdo jiný!

Spousta lidí lpí naprosto nelogicky na produktech a službách pouze jejich banky. Přitom je to veliká škoda! Neříkáme, že je vaše banka tou nejhorší a že poskytuje ty nejnevýhodnější půjčky, ovšem chcete-li skutečně jen to nejlepší, budete se muset oprostit od tohoto stereotypu a podívat se i někde jinde. Udělejte si například takový malý průzkum, kde poskytují podobné půjčky, jaké zrovna hledáte. Najdete-li výhodnější podmínky u někoho jiného, nebojte se vaši banku v tomto ohledu opustit. Pokud však nikdo takový není a vaše banka je skutečně tím nejlepším subjektem pro půjčení jisté částky peněz, můžete u ní s klidným svědomím zůstat.

Soukromé subjekty nikdy!

Další častou chybou je zanevření už v počátku nad soukromými společnostmi. Přitom i ty mohou poskytovat velice výhodné půjčky a nemusí se ani jednat o žádného podvodníka nebo šejdíře. Stačí se prostě poohlédnout na internetu nebo ve svém okolí, vyhledat také několik recenzí a hned budete vědět, na čem jste. Pouze totiž důkladným prozkoumáním trhu můžete narazit na tu nejvýhodnější půjčku.

Tip na zajímavý článek:  Půjčky ihned: k čemu slouží registrační poplatky?

Reklama je přece pravdivá, ne?!

A jako poslední chybu, kterou dělá naprostá většina lidí, je chovat se přesně podle reklam. Když tedy zákazníci v poslední době vidí všude okolo spoustu reklam například na Air Bank, neudělají nic jiného, než že navštíví právě tento subjekt. Jenže reklama na každém rohu ještě neznamená, že se bude jednat o kvalitní a seriózní subjekt, který vám poskytne tu nejvýhodnější půjčku. Znamená to pouze to, že daná instituce měla dostatek peněz na to, aby si zaplatila tolik reklam, abyste ji zaregistrovali. Proto se tedy nikdy neřiďte pouze reklamou, ale zejména svým selským rozumem, úsudkem a zkušenostmi. Navíc i v tomto případě uděláte nejlépe, když si nejdřív dané nabídky a produkty sami prostudujete a až pak začnete vynášet závěry.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *