Kreditní karta od společnosti ERA

Era KartaPotřebujete zaplatit pouze pár korun za nákup? Nebo jste si vybrali nějaké oblečení ve slevě? Ale bohužel nemáte ani na takto malé částky? Nemusíte si složitě půjčovat, vypisovat spoustu formulářů a čekat několik dní, než peníze opravdu dostanete. Stačí, když si sjednáte ERA Kreditní kartu.

O co se jedná?

ERA Kreditní karta je velice jednoduché řešení při krátkodobé finanční neschopnosti. Jedná se o kartu, která je bezúročná na období skoro dvou měsíců. ERA Kreditní karta vypadá i funguje jako klasická platební karta, díky které každodenně platíme v obchodech. Výhodou ERA kreditní karty však je, že s ní můžete platit vše, dokud budete chtít. Kdežto u obyčejné platební karty můžete platit pouze do doby, dokud na ní máte ještě nějaké finanční prostředky. Splátky kreditní karty si můžete odložit, na kdy budete chtít.

Jaké jsou výhody?

Jelikož se nejedná o běžnou kartu, má „kreditka“ spoustu výhod. První výhodou je, že si ji můžete nechat vystavit jako bezkontaktní. To je v dnešní době velká novinka. Když totiž přijdete do obchodu, při placení nemusíte kartu předávat prodavači, který by vám ji mohl nějak poškodit, ale jen ji přiložíte k platebnímu terminálu. Další výhodou je, že si můžete vybrat jakýkoliv vzhled vaší karty, třeba nějaké krásné fotografie vaší rodiny. A v neposlední řadě vám bude plynout z držení této karty spousta výhod, jako jsou různé slevy, bonusy, soutěže a další.

Tip na zajímavý článek:  Jaké výhody a nevýhody má americká hypotéka

Mohu si ji zařídit i já?

Ovšem! Všechny dospělé osoby, které vyplní žádost, ERA kreditní kartu dostanou a mohou ji ihned začít používat. Žádné omezení u ERA kreditní karty není. Takže pokud už máte vybrané nádherné boty, či nový mobilní telefon, není na co čekat!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.