Půjčka na zaplacení dluhů a vyplacení exekuce

[ads-logo]

Nebankovní společnost RN Credit se specializuje na řešení dluhů, exekucí a oddlužení. Pokud vám hrozí exekuce, nebo pokud máte vysoké dluhy a potřebujete pomoci při oddlužení, můžete se obrátit právě tady o pomoc. Firma nabízí jak poradenství při jednání s úřady, tak vás může zastoupit při vyjednávání s exekutorem. Společnost také poskytuje nebankovní půjčky a úvěry.

Parametry: Půjčka na zaplacení dluhů a vyplacení exekuce

Společnost RN Credit s.r.o. poskytuje svoje půjčky především na oddlužení nemovitostí, na exekuce nebo na oddlužení. Půjčit si ale můžete na jakýkoliv účel. Předpokladem pro vyřízení půjčky je zástava nemovitosti. Úvěr od této firmy je poskytován jako zajištěný úvěr – dlužník za poskytnuté finanční prostředky ručí zástavou nemovitosti.

Maximální výše úvěru může být až 5 miliónů korun. Konkrétní parametry jako úroková sazba, výše měsíční splátky nebo RPSN závisí na individuálním posouzení a na zvoleném typu úvěru. Vzhledem k tomu, že řešení exekuce, vyplacení dluhů nebo realizace oddlužení vyžaduje individuální přístup, není možné jednoduše nastavit obecné parametry.

Jak probíhá řešení exekuce

V případě že máte problémy s dluhy nebo vám hrozí exekuce, můžete se obrátit na RN Credit. K dispozici máte i bezplatnou telefonní linku 800 203 211. Na tento telefon můžete volat zdarma (neplatíte žádné poplatky, může zavolat, i když vám zrovna došel kredit v mobilu).

Pracovníci RN Credit s vámi provedou analýzu situace a pomohou vám s vyčíslením exekucí a dluhů. Současně vám předloží návrhy na řešení této situace. Nemusíte mít obavy- za tuto analýzu a návrh řešení nic neplatíte. Neplatíte žádné poplatky.

Součástí dohodnutého řešení může být to, že vás RN Credit bude zastupovat při jednání s úřady, exekutorem nebo s jinými věřiteli. Společnost je také schopna zajistit kompletní právní servis, včetně notářského ověřování všech podstatných dokumentů.

Tip na zajímavý článek:  Osobní půjčka bez poplatků předem

Pokud se rozhodnete uzavřít smlouvu, máte kdykoliv možnost od ní odstoupit. Odstoupení od smlouvy je bez sankcí  – opět neplatíte žádné poplatky.

Půjčky bez registru a bez poplatků

Služby RN Credit můžete využít i v situaci, kdy nemáte žádné dluhy nebo exekuce, ale prostě si jen chcete půjčit peníze. Úvěr od RN Credit je zajímavá alternativa k běžným bankovním produktům. Neplatíte zde žádné poplatky předem. Půjčky od RN Credit se poskytují bez ověření registru. Pokud vlastníte nějakou nemovitost a potřebujete získat finanční hotovost ve výši až 5000000 Kč, tak se můžete obrátit na tuto nebankovní společnost. Stačí zavolat na bezplatnou telefonní linku nebo vyplnit nezávaznou poptávku na webu.

Půjčka na zaplacení dluhů a vyplacení exekuce
Název RN Credit
Celý název RN Credit s.r.o.
Popis RN Credit poskytuje půjčky do jednoho týdne bez dokládání příjmů, se zástavou na nemovitost, až do výše 5 milionů.
Základní parametry
Od neuvedeno Kč
Do 5000000 Kč
RPSN neuvedeno %
RPSN poznámka
Roční úrok neuvedeno %
Splatnost úvěru
splatnost od neuvedeno
splatnost do neuvedeno
splácení neuvedeno
Předčasné splacení neuvedeno
Kontakty
email
web www.rn-credit.cz
Telefon 800 203 211
Adresa RN Credit s.r.o., Jičínská 4, 130 00 Praha 3
Info RN Credit s.r.o., Jičínská 4, 130 00 Praha 3, Mobil: 603 493 168, Bezplatná linka: 800 203 211, IČ: 28953738, Firma je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 155511.
Jak získat peníze
Jaké doklady
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ne
Půjčka po telefonu ne
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Půjčky a úvěry na exekuce

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Nebankovní půjčky kolín

Nenahlížíme do registru. Půjčky do 30 minut bez poplatků předem.

Půjčky ihned bez registru a osobní schůzky

Půjčka online až 500.000. Potřebujete peníze a banky Vám nepůjčí? Bez registrů do 24 hodin.

Pujcka 5000

Až 1 000 000 Kč na vaše plány. Na cokoli, rychle, výhodně!

Půjčka 5000

Jednoduše přes internet získejte tuto částku až domů!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *