Půjčka HFS – ihned při podpisu smlouvy

Společnost HFS poskytuje několik typů půjček, ze kterých si klient může zvolit jednak podle svých vlastních potřeb, jednak dle svých možností zajištění půjčky. Výhodou půjček je vždy fakt, že peníze jsou žadateli vypláceny na ruku ihned po podpisu smlouvy.

Půjčky bez ručitele

O půjčku bez ručitele můžete zažádat buďto online na internetových stránkách poskytovatele nebo telefonicky, kdy čísla jsou uvedena tamtéž, a žádost s vámi vyplní rovnou operátor. V případě online žádosti vám operátor následně zavolá a smluví vám osobní schůzku. Pokud splňujete podmínky poskytnutí půjčky bez ručitele, vyplatí vám věřitel ihned po podpisu smlouvy požadovanou hotovost. Půjčka se poskytuje ve výši 10 – 50 000 korun se splatností 52 týdnů.

Půjčky se zástavou

Tyto půjčky jsou poskytovány ve výši 60 000 až 2 000 000 korun, přičemž úročení a výše RPSN jsou závislé na sjednané době splatnosti půjčky, která se pohybuje od 3 do 60 měsíců. Tuto půjčku lze použít rovněž za účelem vyplacení exekuce nebo konsolidace předcházejících dluhů. V takovémto případě mohou být peníze odeslány přímo na účty dosavadních věřitelů. V případě, že je žadatel schopen doložit okamžitě veškerou dokumentaci, může být půjčka realizována ihned v den podání telefonické žádosti.

Tip na zajímavý článek:  Výhody a nevýhody, jaké má půjčka se zástavou nemovitosti

Základní informace o půjčkách

Půjčka HFS se poskytuje všem občanům ČR, kteří již měli 18 let. Podmínkou je samozřejmě způsobilost k právním úkonům a trvalé bydliště na území republiky, které není totožné s adresou obecního úřadu. U půjček nejsou účtovány žádné poplatky předem a lze je bez sankcí kdykoliv předčasně splatit.

Půjčka HFS – ihned při podpisu smlouvy
stevepb / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *