Day to Day půjčka – peníze ihned po podpisu smlouvy

Ostravská společnost Day to Day, působící v regionu Ostravska nabízí své služby především těm klientům, kteří u jiných poskytovatelů nemají šanci úvěr získat, protože jejich jméno zdobí nechvalně známý registr dlužníků.

A právě z tohoto důvodu, protože lidé ve finančních potížích často nechtějí peníze získat převodem na svůj účet, vyplácí společnost půjčky na ruku, a to ihned po podpisu smlouvy.

Day to Day půjčka – nabídnete zástavu?

U Day to Day lze získat úvěr jak se zástavou, tak bez ní. Rozdíl je samozřejmě v nabízené výši těchto úvěrů. Zatímco bez zástavy můžete žádat jen o půjčku ve výši 10 – 20 000 korun, nabídnete-li zástavou nemovitost, můžete získat 30 – 500 000 korun. Day to Day přitom nabízí úvěry i se zástavou družstevního bytu. Zatímco půjčky bez zástavy se poskytují se splatností na 12 – 24 měsíců, půjčky se zástavou mají splatnost nepoměrně delší – 5 až 20 let. Zastavená nemovitost přitom po celou dobu splácení zůstává majetkem dlužníka, věřitel na ni uvaluje pouze zástavní právo v katastru nemovitostí.

Jak je to s potvrzením o příjmech?

Potvrzení o výši příjmů požaduje poskytovatel pouze v případě, že svůj úvěr nezajistíte zástavou. V tom případě musíte prokázat, že máte pravidelný příjem, který je vám poukazován na váš bankovní účet, že jste zaměstnáni v pracovním poměru na dobu neurčitou, který trvá už minimálně 1 rok a že váš příjem dosahuje výše alespoň 12 000 korun čistého měsíčně, není zatížen přednostními pohledávkami a výše vašich stávajících splátek nepřevyšuje jeho jednu třetinu.

Tip na zajímavý článek:  Průvodce výběrem výhodné půjčky: 2 zásadní rady pro vás

Všechny tyto starosti odpadají, poskytnete-li společnosti zástavu nemovitosti, která dokonce ani nemusí být vaším výlučným vlastnictvím, použít lze se souhlasem majitele i nemovitost třetí osoby.

Day to day půjčka
shotput / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *