Sapet Trade – půjčky na zástavu

Dostali jste se do takové finanční tísně, že potřebujete ihned peníze a jediné, co můžete nabídnout protihodnotou, je vaše motorové vozidlo? Nevěšte hlavu, není třeba jej narychlo a nevýhodně prodávat. Pro tyto případy je zde společnost Sapet Trade, která jej vezme do zástavy a vám vyplatí potřebnou hotovost.

Kam se obrátit?

Společnost Sapet Trade sídlí v městečku Rohatec na pomezí Jihomoravského, Zlínského a Olomouckého kraje, odkud také pochází většina jejích zákazníků. Operuje však ve skutečnosti na celém území České republiky, její zástupce za vámi přijede po předchozí domluvě kamkoliv. Stačí firmu kontaktovat pomocí emailu nebo telefonicky.

Výhody půjčky od Sapet Trade

Společnost rychle, jednoduše a diskrétně vyřeší vaše finanční potíže. Do zástavy přijme jakékoliv vozidlo, jehož jste jediným vlastníkem. Nemusí se přitom jednat pouze o osobní automobil, stejně tak lze zastavit i dodávku, motocykl, přívěs atp. Firma nemá vyhraněný zájem o konkrétní typ automobilu, do zástavy se přijímají všechny typy vozů kterékoliv značky.

Problémem není ani zástava více vozů najednou. Databáze dlužníků a váš případný negativní záznam poskytovatele nezajímá. Po uzavření smlouvy, které se neprotáhne na dobu delší než 30 minut, vám obchodní zástupce společnosti vyplatí vaši půjčku ihned v hotovosti na ruku.

Tip na zajímavý článek:  Výhody a nevýhody, jaké má půjčka se zástavou nemovitosti

Podmínky

Samozřejmostí je věk žadatele o půjčku vyšší než 18 let a způsobilost k právním úkonům. Rovněž tak již výše zmíněná nutnost být jediným majitelem zastavovaného vozu. Vše další si lze dohodnout individuálně. Společnost poskytuje jak krátkodobé tak dlouhodobé půjčky, zcela podle potřeb svých klientů.

FirmBee / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *