Peníze rychle ihned? Půjčka Click Credit to zařídí

Ať prohledáváte peněženku sebedéle, stále narážíte jen na cvaknutý tramvajový lístek, starý nákupní seznam a hrst drobných? Pak je jasné, že nutně potřebujete ihned peníze! Ať už se na půjčování díváte jakkoliv, něco jíst musíte. Kde si půjčit co nejrychleji a skutečně výhodně? V takovém případě vás zachrání půjčka Click Credit.

Půjčka Click Credit online na terminálech Sazky

Můžete požádat online z domova nebo navštívit nejbližší online terminál Sazky a půjčka Click Credit bude vaše. Podmínkou pro její poskytnutí je věk minimálně 18 let a způsobilost k právním úkonům.

Spokojíte-li se s půjčkou ve výši 3 000 korun, obdržíte peníze ihned na ruku u terminálu, potřebujete-li půjčku vyšší, maximální poskytovaná výše je 4 999 korun, bude vám obratem poskytnuta na váš bankovní účet.

Kolik za to?

Podmínky splácení jsou naprosto přehledné, velmi jednoduché a jednoznačně výhodné. Půjčka se poskytuje na 30 dnů, poté peníze vrátíte společně s poplatkem 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. Splácet však lze i postupně, když po uplynutí lhůty uhradíte 20% půjčené částky a třicetikorunový poplatek, půjčka vám bude o dalších 30 dní prodloužena.

Jako snad jediná nebankovní společnost pak nabízí Click Credit možnost prodloužit i půjčku, jejíž splatnot již vypršela. V případě, že jste termín splatnosti promeškali a neuhradili ani část splátky, bude vám naúčtována smluvní pokuta ve výši 10% celkové výše půjčky, maximálně však 200 Kč.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka ihned na účet pomůže ve finanční tísni

Studenti jsou zvláštní sorta

Speciální výhody mají u Click Creditu studenti, kteří se prokáží platným ISIC průkazem. V takovémto případě totiž mohou získat půjčku ve výši až 1 500 Kč zcela bez poplatků a úroků.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *