UNO půjčka – rychlé peníze na bankovní účet

Nevěříte společnostem, které nabízejí sjednání půjčky osobně? Máte strach, že peníze nedostanete nebo přijdou na účet pozdě? Pak doporučujeme vybírat takovou půjčku, která zasílá peníze okamžitě na váš bankovní účet. Jednou takovou je i UNO půjčka – co může nabídnout svým klientům a pro koho je určena?

Dostatečná výše půjčky spojená s velmi příjemnou délkou splácení, která vám poskytuje dost času na řešení případných problémů. Nebankovní půjčku UNO půjčka si mohou sjednat zaměstnanci, senioři, matky na mateřské i OSVČ, osoby bez doložitelných příjmů však vhodná není. Půjčka je vhodná i pro ty, kteří mají záznam v registru.

UNO půjčka je atraktivní kvůli malým splátkám

Pokud hledáte jednorázovou půjčku pro vyřešení nenadálých situací, ale v rozpočtu příliš rezerv nenajdete, potěší vás UNO půjčka svou dlouhou dobou splácení. Pro půjčku od 1 000 do 20 000 Kč můžete volit dobu splácení dle vašich potřeb. Čím kratší, tím samozřejmě výhodnější, ale nesnažte se brát si nejkratší termín za každou cenu. Případné pokuty za pozdní splátky by bolely mnohem více.

Když máte vlastní bankovní účet

Jde o bezhotovostní úvěr, a proto se první kroky uskutečňují on-line. Stačí navštívit stránky poskytovatele a a vyplnit jednoduchý formulář. To vám zabere maximálně pár minut. Pak odešlete a budete čekat na schválení. Pokud nebude zrovna víkend nebo státní svátek, ozve se vám pověřený pracovník velmi rychle. Půjčit si může každý, kdo už dosáhl 18 let věku.

Tip na zajímavý článek:  Představujeme 3 nejznámější nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Není tedy třeba cestovat na pobočku a shánět hlídání pro děti nebo třeba starou maminku. Rovněž vám poradí, jaké dokumenty si máte připravit. Obvykle jde o potvrzení od příjmu (výplatní pásky, daňové přiznání, protokoly z OSSZ apod.) a místo trvalého bydliště (stačí v OP).

Peníze do 15 minut na vašem účtu

Finanční společnost vám peníze vám vyplatí přímo na bankovní účet. Není na tom nic složitého – než vypijete kávu, je vše hotovo. A splátky budou probíhat stejnou formou. Každý měsíc zašlete splátku na bankovní účet poskytovatele půjčky. Budete tak míst jistotu, že nikdy nezapomenete a nebudete platit pokuty za neuhrazení úvěru. Požadován nebude ani ručitel nebo jiná zástava.

Běžná nabídka UNO půjčky však většině domácností bohatě postačí, takže pokud potřebujete peníze ihned a na ruku bez zbytečného zdržování.

UNO půjčka – bezhotovostní půjčka
Název poskytovatele UNO půjčka
Popis půjčky UNO půjčka
Základní parametry
Od 1 000 Kč
Do 20 000 Kč
RPSN od 229 %
RPSN poznámka modelový případ RPSN na webu poskytovatele až 1141.2%
Roční úrok
Způsob poukázání bankovní účet
První půjčka zdarma ne
Potřebné dokumenty OP + další doklad totožnosti
Splatnost úvěru
splatnost od 3 měsíců
splatnost do 120 měsíců
předčasné splacení ano, bez poplatků
Podmínky pro získání
věk od 18
občanství ČR
bankovní účet ne
zaměstnán ne
Kontakty
web unopujcka.cz
Telefon
Adresa
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ne
Půjčka přes internet ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez poplatků ano
Tip na zajímavý článek:  Peníze rychle na účet

Partneři magazínu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.