Hotovostní půjčka se zárukou spokojenosti

[ads-logo]

Nebankovní půjčka v hotovosti, která je výhodnější než v bance? Právě takovou vám může poskytnout nebankovní společnost Homecredit. Ta nabízí půjčky v hotovosti až 150000 Kč. RPSN tohoto úvěru je pak pouze 20,7% což je výhodnější než některé jiné půjčky jaké nabízí naše banky. Je to půjčka bez ručitele, bez poplatku za předčasné splacení a navíc, pokud by vám nabídka nevyhovovala, můžete ji do měsíce zrušit.

Parametry: Hotovostní půjčka od Homecredit

Nebankovní hotovostní půjčka od Homecredit je poskytována ve výši od 10000 Kč do 150000 Kč. Je to půjčka bez ručitele a bez zástavy. Peníze můžete splácet 10 – 84 měsíců. Pokud budete v čas splácet, Homecredit vám pak nabídne i kreditní kartu se kterou můžete získat další finanční prostředky.

Tato nebankovní půjčka má navíc poměrně hodně výhodně úroky. Pokud si například půjčíte 150 tisíc korun na 4 roky (48 měsíců), budete každý měsíc splácet 4499 Kč. Celkem tedy zaplatíte 215 952 Kč. To představuje roční úrokovou sazbu 18,3% a RPSN 20,7%. I když je to nebankovní půjčka, tyto úroky a RPSN jsou srovnatelné s tím, co nabízí banky.

Podmínky a jak získat tuto půjčku

K tomu aby vám Homecredit půjčil svoje peníze, musíte splnit několik základních podmínek. Kromě toho, že vám musí být minimálně 18 roků, musíte mít také trvalý pobyt na území ČR. Rozhodující pro schválení úvěru je také to, abyste měli trvalý zdroj příjmu (příjem ze zaměstnání, z podnikání nebo třeba důchod).

K uzavření smlouvy dále potřebujete 2 doklady totožnosti – tj. platný občanský průkaz (náhradní doklad v případě ztráty nebo výměny OP není dostačující). Dále pak například cestovní pas, rodný list nebo třeba zbrojní průkaz. Pokud jste OSVČ budete potřebovat navíc i další doklady.

Půjčka bez potvrzení o příjmu

U Homecredit si navíc peníze můžete půjčit i bez potvrzení o příjmu. To sice neznamená, že byste mohli být nezaměstnaní, bez práce nebo na sociálních dávkách. V online žádosti musíte uvést jak výši vašeho pravidelného příjmu, tak i kontaktní informace na zaměstnavatele (a Homecredit si to pak může ověřovat). K uzavření půjčky ale nepotřebujete žádat v zaměstnání o vystavení potvrzení o příjmu. To Homecredit nevyžaduje.

Tip na zajímavý článek:  Nebankovní půjčky na směnku bez poplatků, bez registru, bez zástavy

Vyřízení půjčky rychle

O půjčku od Homecredit si můžete zažádat online. V takovém případě se ihned dozvíte, jestli je vaše žádost schválena nebo ne. Pokud vám peníze schválí, pošle vám Homecredit smlouvu k podpisu. Ta je poslána buď poštou, nebo třeba kurýrem. Ke smlouvě pak musíte přiložit ještě požadované kopie dokladů. Jakmile smlouvu podepíšete a pošlete zpět do Homecredit, budou vám peníze vyplaceny na váš bankovní účet.

Druhou možností je pak uzavřít smlouvu na kterékoliv poště, které poskytuje finanční služby. V takovém případě smlouvu podepíšete na místě a peníze vám mohou být ihned vyplaceny v hotovosti. Rovnou si je tedy můžete odnést domů a začít utrácet.

Hotovostní půjčka se zárukou spokojenosti
Název Home Credit
Celý název Home Credit a.s.
Popis Půjčka 10 000 až 150 000 Kč, půjčku můžete do 1 měsíce zdarma zrušit, nepotřebujete ručitele
Základní parametry
Od 10000 Kč
Do 150000 Kč
RPSN 20,7 %
RPSN poznámka Půjčka 150000 Kč na 48 měsíců, Úroková sazba 18.30 %, RPSN 20.7 %, celková částka splatná spotřebitelem 215 952 Kč, splátka obsahuje poplatek za vedení účtu 69 Kč měsíčně.
Roční úrok 18,3 %
Splatnost úvěru
splatnost od 10 měsíců
splatnost do 84 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení S výjimkou úvěrů na automobil v současné době Home Credit neúčtuje žádný poplatek za předčasné splacení. U úvěrů poskytnutých na financování koupě vozidla je poplatek za předčasné splacení účtován ve výši dohodnuté v úvěrových podmínkách klienta.
Kontakty
email homecredit@homecredit.cz
web www.homecredit.cz
Telefon 840 155 155
Adresa Home Credit a.s., Moravské náměstí 249 / 8, 602 00 Brno
Info Společnost Home Credit a.s., založená v roce 1997, je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Skupinu Home Credit plně vlastní PPF Group N.V. („PPF“), která je jednou z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě. Aktuálně vlastní aktiva ve výši zhruba 12,4 miliard EUR (k 31. 12. 2010)
Jak získat peníze
Jaké doklady Pro získání půjčky musíte být zletilá fyzická osoba a musíte mít stálý příjem. Home Credit půjčka je určena osobám se stálým zdrojem příjmu. Dva doklady totožnosti. Jste-li občanem ČR, musí být jedním z těchto dokladů platný občanský průkaz. Dalším dokladem pak může být například řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list nebo zbrojní průkaz. Jestliže jste zaměstnaný nebo OSVČ, připravte si údaje o firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO.
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Výhody a nevýhody, se kterými přichází půjčka 5000 Kč

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Kreditní karty bez registru

Levné půjčky rychle v aukcích. Půjčky bez bank a podvodníků.

Okamžitá půjčka

Nedosáhli jste na úvěr v bance? Srazili jsme úroky a čas vyřízení!

Rychlá půjčka

Rychlé půjčky. Peníze ihned na ruku, bez registru. Stačí 30 min. Profesionální servis!

Půjčka 10000 ihned

Až 2 miliony, bez registru, i pro ženy na mat.dov. a důchodce, nezam.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.