Cofidis úvěr na cokoliv bez poplatku

Společnost Cofidis je jedním z největších poskytovatelů nebankovních úvěrů v ČR. Tady si můžete půjčit peníze na cokoliv za podobných podmínek jako od banky, ale se všemi výhodami nebankovní půjčky. Kromě jednorázové půjčky na cokoliv nabízí Cofidis i opakovaný osobní úvěr (peníze můžete opakovaně splácet a zase čerpat)ú nebo i vlastní nebankovní kreditní kartu. Jaké je parametry a podmínky půjčky na cokoliv od Cofidis?

Parametry – Úvěr na cokoliv od Cofidis

Úvěr na cokoliv poskytovaný společností Cofidis je rychlá nebankovní půjčka. Minimální výše půjčka je od 40000 Kč. Maximální limit půjčka je pak 300000 Kč. Splácet vypůjčené finanční prostředky můžete 1 – 84 měsíců. Platí se běžné měsíční splátky.

Pokud byste si například půjčili základní částku, tedy 40 tisíc korun na 12 měsíců (nejmenší možná půjčka od Cofidis), budete pravidelně každý měsíc splácet 3863 Kč, celkem tedy na splátkách a všech poplatcích zaplatíte 46356 Kč. To znamená, že půjčka Cofidis má RPSN 32,1% Roční úroková sazba je také 32,1%. Z toho že RPSN i roční úroková sazba je stejná (32,1%) vyplývá, že u tohoto úvěru na cokoliv neplatíte vůbec žádné poplatky, pouze pravidelné úroky. Je to tedy půjčka bez poplatku.

Jaká je výše minimální příjmu na tuto půjčku?

Pokud by vás zajímalo, jaký musí být váš minimální příjem, aby vám Cofidis půjčil peníze, podívejte se na tyto příklady:

  • Minimální příjem 9200 Kč čistého měsíčně, nulové náklady na domácnost (např. bydlení u rodičů) = v takovém případě můžete splácet 1200 Kč, což může být například půjčka 30 tisíc korun na 36 měsíců
  • Minimální příjem 12500 Kč, nulové náklady na domácnost (např. bydlení u rodičů) = v takovém případě můžete splácet 4500 Kč, což může být například úvěr 100 tisíc korun na 36 měsíců
  • Minimální příjem 15000 Kč čistého měsíčně, náklady na domácnost 5000 Kč (nájemné, elektřina, voda, plyn apod.) = tady byste měli být schopni splácet 1900 Kč, což může být třeba úvěr 60 tisíc korun na 60 měsíců
Tip na zajímavý článek:  Hitem posledních let je půjčka bez banky!

Jaké jsou podmínky úvěru od Cofidis

Úvěr od Cofidis může získat každý kdo má nějaký pravidelný příjem. Nemusí se jednat jenom o příjem ze zaměstnání. Šanci získat peníze má třeba i důchodce, který má jako příjem pouze důchod nebo třeba maminka na mateřské dovolené která pobírá mateřské nebo rodičovské dávky. V případě důchodců nebo žen na mateřské bude ale pochopitelně výše úvěru nižší než u běžného zaměstnance. Pokud by potřebovali půjčit vyšší částku je možné o úvěr požádat se spolužadatelem (partnerem, manželem, manželkou).

Peníze Cofidis vyplácí do 48 hodin od schválení půjčky, peníze jsou posílány na účet v bance.

K vyřízení potřebujete především následující: Potvrzení o výši příjmu, jeden výpis z vašeho bankovního účtu, platný občanský průkaz a nějaký druhý doklad totožnosti. Navíc vám pochopitelně musí být minimálně 18 roků a musíte být občanem ČR (půjčka není určena pro cizince).

Cofidis úvěr na cokoliv bez poplatku
Název Cofidis
Celý název COFIDIS s.r.o.
Popis Potřebujete úvěr s nízkou splátkou a navíc bez poplatků? Neváhejte! Díky úvěru na cokoliv od COFIDIS máte k dispozici dostupné řešení pro splnění Vašich snů a plánů, ať už jsou jakékoliv.
Základní parametry
Od 40000 Kč
Do 300000 Kč
RPSN 29,9 %
RPSN poznámka Při úvěru 40000 Kč na 12 měsíců je roční úrok 29,9 % a RPSN 29,9 % (krom úroků neplatíte žádné další poplatky)
Roční úrok 29,9 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 84 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení ano, bez poplatku. Při splacení v bezúročném období (až 55 dní) se neplatí žádné úroky
Kontakty
email cofidis@cofidis.cz
web www.icofidis.cz
Telefon 810 700 810
Adresa COFIDIS s.r.o., Poskytovatel půjček a úvěrů, Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5
Info COFIDIS s.r.o., Poskytovatel půjček a úvěrů, Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5, IČ: 27179907, DIČ: CZ27179907, Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku, vedeného městským soudem v Praze oddíl C, vložka 102368
Jak získat peníze
Jaké doklady O půjčku může zažádat pouze občan ČR starší 18 let s doložitelným příjem (popřípadě důchodem), potvrzení o výši příjmu, jednu kopii výpisu z Vašeho bankovního účtu, oboustrannou kopii Vašeho občanského průkazu, případně i kopii občanského průkazu spolužadatele, kopii druhého dokladu (např. řidičský průkaz, pas, rodný list)
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  SMS půjčka ihned 5000 Kč

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Kde sehnat 20000

Úvěr jen na 2 doklady, bez registru Žádejte o své peníze ještě dnes!

Pujcky liberec

Chcete kreditní kartu zdarma? Objednejte si ji online Nízký úrok!

Půjčím peníze

Hotovost na pobočce do 30 minut. Jednáme rychle a především férově.

Půjčka na směnku ihned půjčky na směnku bez poplatku

Snadná nebankovní půjčka. Žádost za pár minut. Bez papírování

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *