Rychlá půjčka Mutuo

Peníze, které si půjčíte od společnosti Mutuo, vám mohou pomoci v kritických situacích a podmínky půjčky jsou přitom jasné a přehledné, takže vás neohrozí žádné skryté nefér poplatky.

Půjčka Mutuo – kolik si můžete půjčit?

Mutuo je specialistou na malé, tzv. finské půjčky (vše, co vás zajímá na finských půjčkách si přečtěte na tomto webu) ve výši 1 000 až 5 000 korun. Pravidla půjčování jsou nastavena zcela jednoznačně. Poprvé si můžete půjčit jen 1 000 korun na dobu 15 nebo 22 dnů, které obdržíte poštovní poukázkou. Splatíte-li tuto částku řádně a včas, o druhou půjčku již můžete žádat vyšší, konkrétně 2 000 korun, a tak dále, až ke konečným 5 000 Kč.

Pro druhou a každou další půjčku přitom platí, že jsou poskytovány již nikoliv prostřednictvím složenky, ale po dohodě s klientem již na jím udaný bankovní účet, a vždy jeden týden půjčky je zdarma, tj. za půjčku na 15 i 22 dnů zaplatíte stejný poplatek, jehož výše je od počátku známa. Činí vždy 250 korun z každé půjčené tisícikoruny.

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Mutuo podáte snadno online pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách poskytovatele. Doložit musíte jen čitelně oboustranně oskenovaný občanský průkaz. Odpověď na svou žádost obdržíte v průběhu několika minut a v případě kladného vyřízení vám budou obratem odeslány peníze ve schválené výši.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka na směnku nepatří mezi výhodné půjčky

Jak se splácí půjčka Mutuo?

Na končící splatnost své půjčky budete společností Mutuo několikrát bezplatně v předstihu upozorněni a v případě, že vám vaše finanční situace neumožňuje z jakéhokoliv důvodu půjčku v dohodnutém termínu splatit, můžete si její splatnost, za předem dohodnutý poplatek, o 7 nebo 14 dnů prodloužit.

SMS půjčka Mutuo - rychlá půjčka
SMS půjčka Mutuo – rychlá půjčka

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *