U koho je dostupná půjčka 20000 každému ihned?

Půjčit si 20 000 bylo v minulosti spojeno s poměrně složitým procesem, který vyžadoval žádost, potvrzení o příjmech, stejně jako bylo vyžadováno i nahlížení do registrů, a to v případě bankovních úvěrů. Doba však výrazně pokročila a dnes je poměrně dobrou možností, jak získat peníze půjčka 20000 každému ihned. Ta jasně ukazuje, že to lze i bez zmíněných složitostí. A pokud vás zajímá, u koho si lze dané peníze půjčit, pojďme se s těmito poskytovateli seznámit.

Klasická půjčka 20000 každému ihned je CreditON

Daného poskytovatele samozřejmě najdeme v segmentu mikropůjček. Zde se určitě nenechte zmást názvem, jelikož jak je patrné, dostupné peníze jsou skutečně zajímavé. Pokud zvolíme právě oněch 20 000 Kč, je třeba počítat také s tím, že je nutné zvolit si i splatnost. Tou nejdelší je doba jednoho celého měsíce. Problémem ale není ani to, pokud si ji prodloužíme. Velmi potěší také benevolentní podmínky spojené se získáním, kdy je třeba pouze toto:

  • Věkové rozmezí 18 – 75 let
  • Tuzemské občanství
  • Vlastnictví bankovního účtu
  • Příjem – ten však není dokládán

Samotná žádost, ale stejně tak i schválení a vyřízení proběhne online, bez osobních schůzek, dokládání, stejně jako bez nutnosti složitého papírování. Peníze jsou stejně jako tyto půjčky poté zaslány na bankovní účet žadatele.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka na cokoliv bez zástavy

Druhou možností je půjčka Zaimo

Druhou variantou, jak si půjčit až 20 000 Kč, nabídne poskytovatel Zaimo. Ten dokonce může nabídnout i sumu 25 000 Kč. Zajímavá je jeho půjčka 20000 každému ihned především v tom, že není tak úplně klasickým produktem ze segmentu mikropůjček. Jsou zde sice velmi benevolentní podmínky získání a také jistota rychlého vyřízení, ale nemusíme se bát krátké doby splatnosti. Pokud totiž budeme konkrétní, tak si zmíněnou sumu můžeme nakombinovat s několika splátkami. Těch může být až 12, přičemž tou nejkratší dobou je doba tří měsíců, tedy možnost tří splátek.

Peníze na cokoliv

Ať už si zvolíme jakéhokoliv poskytovatele, je zde možnost využít peníze skutečně na cokoliv. V tomto jako žadatelé totiž nejsme nijak omezováni. A zatímco menší sumy lidé využívají hlavně na řešení finančních problémů, tuto částku už lze využít jako klasickou půjčku, a to i na větší investice.

Že jsou takové možnosti skutečně oblíbené, to potvrzuje třeba i pozitivní hodnocení zákazníků. A jak vypadá? Třeba takto: „Tak i když by mohly být slevy na poplatky častěji nebo i větší u mě převládá spokojenost. Kolikrát jsou sice Vaši operátoři až otravní, vím, dělají svou práci a to dobře. Mějte se hezky“. A o jakých slevách se mluví? O těch, které se u poskytovatele CreditON týkají menších částek, kdy je možné dosáhnout na první půjčku zcela zdarma. Pokud tedy potřebujete menší částky a nemusí to být nutně půjčka 20000 každému ihned, je i tato možnost dobrou šancí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *