Půjčka ihned na účet pomůže ve finanční tísni

Do finančních komplikací se dnes může dostat skutečně každý z nás. A to hlavně vlivem toho, že řada z nás nemá práci, ale řada z nás má také malou výplatu. Poté stačí, abychom s ní nevyšli, aby přišla pozdě, nebo aby přišel nečekaný výdaj. To vše jsou samozřejmě komplikace, které je následně třeba řešit. A v tom pomůže produkt známý právě jako půjčka ihned na účet.

Pojďme se tedy podívat, jak vypadá a jaké konkrétní výhody nám může jako žadatelům samozřejmě přinést.

Jaké jsou parametry, které půjčka ihned na účet má?

Mezi ten hlavní patří zcela určitě rychlosti. V tomto ohledu doslova láme rekordy, jelikož ti nejlepší poskytovatelé vše vyřídí a poskytnou peníze za pár minut od odeslání žádosti. Samozřejmě rychlost ale není ta jediná výhoda, jelikož tou další je také celkově benevolentní přístup. Pokud budeme i zde konkrétní, je třeba vědět, že půjčka ihned na účet nevyžaduje potvrzení o příjmu, nevyžaduje nahlížení do registrů, ani žádné dokumenty o zaměstnání či podnikání. Mohou si tak požádat třeba:

  • Zaměstnanci a podnikatelé
  • Matky na mateřské a důchodci
  • Studenti
  • Lidé nezaměstnaní

O kolik si lze požádat?

Důležité je určitě vědět, o kolik konkrétně si můžeme jako žadatelé požádat. To se odvíjí od konkrétního poskytovatel, kterých je na trhu několik desítek. Mezi běžné možnosti v tomto směru patří částky od několika set korun, po částky několika tisíc korun. Maximum může být 10 000 Kč, ale stejně tak i suma blížící se 20 00Kč. V tomto směru vyniká poskytovatel CreditON, který ale současně uvádí: „Pokud si chcete půjčit částku nad 4 000 Kč, musíte být naším existujícím klientem a přihlásit se v Klientské zóně. První půjčka je jen do výše 4 000 Kč.

Tip na zajímavý článek:  Minutová půjčka od Equa Bank

Spolu s částkou souvisí také termín splatnosti. Nutno říci, že tento typ půjčky se nesplácí pravidelně, ale je splácený jednorázově, do daného data. To je od jednoho dne do jednoho měsíce, ale i zde existují výjimky. Příkladem je Ferratum, což je společnost, u které si lze půjčit na 45 dní.

Peníze na cokoliv

Ačkoliv jsme zmínili životní situace, které nás mohou potkat, obecně je nutné dodat, že většina daných úvěrů je samozřejmě neúčelová. Není tak nutné nikomu sdělovat, na co si peníze půjčujeme. Pro společnosti je tak důležité hlavně to, abychom byli schopni peníze včas vrátit, a to bez jakýchkoliv problémů. Poté nám mohou umožnit půjčit si znovu, a to i částku o několik tisíc korun větší.

Jsou nevýhody?

Určitě ano, a to hlavně úrokové sazby a další poplatky. Ty mohou z na první pohled jednoduchého a výhodného produktu udělat nevýhodnou půjčku, na které můžeme přeplatit i tolik, kolik si půjčujeme. Nehledě třeba i na negativa spojená s tím, že některé společnosti vyžadují korunové registrační poplatky, které mohou prodloužit délku vyřízení této půjčky.

[browser-shot url=”http://www.crediton.cz” width=”500″ height=”300″ href=”http://www.crediton.cz” alt=”Půjčka ihned na účet” target=”_blank”]Půjčka ihned na účet[/browser-shot]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *