Vata půjčka zajistí peníze ihned

Nebankovní společnost Vata vám zajistí ihned chybějící peníze. Je to snadné, zažádat o půjčku bez zdlouhavého a složitého vyřizování můžete z pohodlí svého domova.

Žádost o půjčku

O půjčku od nebankovní společnosti Vata si můžete zažádat prostřednictvím online formuláře na webových stránkách této společnosti. Žadatel musí mít minimálně 20 let, trvalý pobyt na území České republiky a pravidelný měsíční příjem ve výši minimálně 7 000 korun.

Žadatel o půjčku nemusí být zaměstnaný, může se jednat o důchodce, živnostníka nebo ženu na mateřské dovolené.

Podmínkou však je, že nesmí mít žádné neuhrazené závazky. Poskytovatel prověřuje záznamy v registru dlužníků.

Splácení půjčky

Klient si může sám nadstavit datum splatnosti při uzavírání smlouvy o půjčce, doba splatnosti je volitelná v rozmezí od 1 do 30 dnů. V případě, že po 30 dnech nebude klient moct svou půjčku zaplatit, je zde možnost prodloužení splatnosti až na 90 dnů.

Pro prodloužení splatnosti stačí zavolat svému obchodnímu zástupci na telefonní číslo uvedené ve smlouvě a na posunutí splatnosti se dohodnout a uhradit 400 korunový poplatek. Úrok se počítá velmi výhodně, za každý den zvlášť. V případě, že svou půjčku splatíte před dohodnutým termínem, úroky za každý nevyužitý den dostanete zpátky, a tím bude vaše půjčka levnější. Jako příklad půjčky je možno uvést půjčku 2 500 korun na 10 dnů, kde poplatek činí 167 korun, celkově tedy za tuto půjčku po 10 dnech zaplatíte 2 667 korun.

Půjčka je nejen levná, ale i velmi přehledná a jasná. Vždy budete předem znát přesnou částku, kterou za danou dobu uhradíte.

Vata půjčka - jak si rychle půjčit peníze
Vata půjčka – jak si rychle půjčit peníze

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *