Kreditní karta od ČSOB s penězi ihned? Může být i vaše!

Určitě jste to v nejednom americkém filmu viděli – veleúspěšný podnikatel platí platinovou kartou a slečna prodavačka na něm může díky tomu oči nechat. To můžete naprosto běžně zažít i vy! Za pouhých 350 korun měsíčně můžete i vy být majiteli platinové karty!

Platinová kreditní karta od ČSOB

Jednu takovou nabízí ČSOB. Jedná se o kreditní kartu, takže můžete čerpat i do mínusu. Až půl milionu korun si vlastně tímto způsobem můžete půjčit. Bezúročné období pak trvá až 55 dní, takže máte poměrně dostatek času na splacení svých závazků. Měsíční úroková sazba pro bezhotovostní platby i hotovostní výběry u tohoto produktu činí 1,49 %, což je jedna z nejvýhodnějších úrokových sazeb, jaké na trhu najdete.

Výhody platinové kreditní karty od ČSOB

Výhod má tato karta hned několik. Pokud se stanete jejím šťastným majitelem, můžete využít výhodného rodinného cestovního pojištění, které se u ČSOB vztahuje i na storno zájezdu, předčasný návrat či zmeškání odletu, MasterCard® Lounge, což je zdarma vstup do salónku na Letišti Václava Havla Praha nebo na Mezinárodním letišti ve Vídni, Nonstop asistenční služby, v rámci kterých například můžete využít donáškové služby, rezervace hotelu či golfového hřiště, Priority Pass, který umožňuje vstup do letištních VIP salónků po celém světě za 24 EUR na osobu a také získáte pojištění karty proti její ztrátě nebo krádeži ve variantě Extra, kdy bude chráněná nejen vaše karta, ale i osobní věci jako je peněženka, hotovost nebo mobilní telefon.

Tip na zajímavý článek:  Nejférovější nebankovní půjčka právě přichází

Výčet výhod tímto ale zdaleka nekončí. Dále máte ještě k dispozici pojištění nákupu a prodlouženou záruku o jeden rok na vybrané zboží a možnost zdarma výběru hotovosti na pokladnách vybraných obchodníků. Navíc, jelikož se jedná o kreditní kartu, máte peníze ihned k dispozici bez zdlouhavého sjednávání, čekání na schválení žádosti nebo na převod na váš bankovní účet.

Karta s penězi
jarmoluk / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *