Jak vypadá Express Cash půjčka a co nabídne?

Na našem nebankovním trhu je několik desítek poskytovatelů, kteří nabídnou široké možnosti toho, jak si může klient půjčit. Máme možnost vybírat z mikropůjček, půjček ručených nemovitostí, ale stejně tak i z klasických úvěrů. A do tohoto segmentu spadá i Express Cash půjčka.

Pokud se podíváme na to, co konkrétně nabízí, je třeba ji rozdělit do dvou sekcí. Tou první je hotovostní půjčka s maximální částkou 50 000 Kč a tou druhou půjčka bezhotovostní, kdy lze jako minimum získat dvojnásobek. Maximum, o které je možné v tomto případě žádat, je však až 10 000 000 Kč.

Co nabídne hotovostní možnost?

Pokud zůstaneme v sekci hotovostní půjčky, je maximum, které si můžeme půjčit celých 50 000 korun českých. Minimální částka, o kterou si lze zažádat je 5 000 korun. Samozřejmostí je to, že nám Express Cash půjčka umožní si danou sumu nakombinovat i s termínem, po který budeme půjčku v pravidelných intervalech splácet. Zde je v nabídce buď lhůta čtrnácti měsíců, ale lze si peníze vzít i na 17, popřípadě také 24 měsíců. Zde je nutno říci, že konkrétní lhůta se odvíjí také podle toho, jak velkou sumu si nebere.

Co nabídne Express Cash půjčka ve své bezhotovostní sekci?

Pokud půjdeme cestou bezhotovostní půjčky, tedy cestou, kdy nám jsou peníze převedeny na náš bankovní účet, máme i v tomto případě z čeho vybírat. A to ze tří hlavních produktů, kterými jsou:

  • ExpressHypo
  • ExpressHypo plus
  • ExpressHypo Premium
Tip na zajímavý článek:  Snadná půjčka pro zaměstnance, živnostníky a seniory

Jak jsme již nastínili výše, částky o které lze žádat se pohybují v rozmezí 100 000 – 10 000 000 korun. Důležité je doplnit termíny splatnosti, v rámci kterých lze získat finance třeba na 12 měsíců, ale stejně tak není problémem splácet danou půjčku mnohem déle, a to třeba i 240 měsíců. Vše záleží na tom, jak si konkrétní možnosti nakombinujeme.

Express Cash půjčka přináší i řadu výhod

Samozřejmostí je to, že Express Cash půjčka, o které jsme psali před nedávnou dobou, přichází s celou řadou výhod. Například u hotovostní půjčky máte jistotu, že žádost vyřídíte z pohodlí domova a peníze vám přiveze obchodní zástupce. Stejně tak si můžete být jisti nízkými úroky. V tomto směru společnost na svém webu uvádí: „máme jeden z nejnižších úroků na trhu nebankovních půjček

Stejně tak je jistotou i celková flexibilita splácení, kdy splácíte jednou měsíčně, a to v den, kdy si určíte. S tím je spojeno i to, že není třeba zadávat příkazy v bance, nebo chodit se složenkou na poštu. Pro dané peníze si totiž přijde obchodní zástupce, a to na vaši adresu bydliště.

Ano či ne?

I když se jedná o nebankovní společnost, jsou úroky skutečně poměrně příznivé a tak můžeme hodnotit kladně. Co je však negativem, to mohou být vyšší částky, se kterými je spojena i nutnost zastavit vaši nemovitost. V tomto případě je třeba důkladně zvážit, zda budete schopni splácet daný závazek, a to po celou dobu, na kterou si ho vezmete.

Tip na zajímavý článek:  Jak poznat, že u koho je půjčka 50000 nejvýhodnější?
Express Cash půjčka
thephilippena / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *