EXPRESS půjčka je nejrychlejší na trhu

ge-money-bank1Šli jste nedávno kolem výlohy, kde se vám něco velice zalíbilo, ale nemůžete si to koupit, protože zrovna na to nemáte? Nebo vám právě vypověděla službu vaše stará pračka a vy potřebujete novou? Chtěli byste si něco koupit, ale nemáte to z čeho zaplatit? Právě pro vás je ideální EXPRESS půjčka od GE Money Bank.

Co to je?

Jedná se o půjčku na jednorázový a rychlý nákup. Tato půjčka je většinou na menší finanční výdaje až do půl milionu. Už název napovídá, že se jedná o velice rychlou půjčku. Většinou jí máte sjednanou za pár minut a peníze se vám objeví ihned na vašem účtu. Nezdržujete se tak dlouhými tahanicemi o každou korunu. EXPRESS půjčka od GE Money Bank je nejrychlejší, nejelegantnější a nejlepší při řešení aktuální finanční situace. Rychle sjednáte, rychle dostanete a rychle můžete použít!

Jaké jsou podmínky?

U tohoto druhu půjčky nepotřebujete žádného ručitele, či jinou zástavu. Výše splátky si určujete sami a také si určíte dobu splacení. Jelikož se jedná o malou finanční výpomoc, splátku můžete kdykoliv předčasně splatit. Musíte však být zaměstnaní, aby vám byla půjčka poskytnuta. Nemusíte dokládat, na co chcete peníze použít. Sami si můžete určit, jakou výši peněžních prostředků si půjčíte.

Tip na zajímavý článek:  Půjčky Home Credit již od 10 000 korun

Když už máte půjčeno, můžete s penězi nakládat, jak jen chcete. Nemusíte peníze použít na původní záměr, kvůli kterému jste pro půjčku přišli. Půjčku nemusíte použít celou, můžete si něco nechat na později.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *