Jistá půjčka až 200 000 Kč

[ads-logo]

Hodila by se vám jistá půjčka? Nebo potřebujete koupi auto a jste bez prostředků? V tom případě je tady Jistá půjčka. Nebankovní úvěrová Společnost 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o., poskytuje úvěry určené k financování nákupu nového nebo ojetého automobilu. Jistá půjčka vám pak umožní získat velmi snadno i finanční prostředky v hotovosti. Klidně si tak můžete půjčit až 200 000 Kč nebo si koupit nové auto i při nulové akontaci.

Parametry: Jistá půjčka až 200 000 Kč

Jistá půjčka od společnosti 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o. vám umožní financování třeba nákupu nového nebo ojetého automobilu. Půjčit si ale můžete i peníze v hotovosti. Při uzavření smlouvy můžete ihned dostat až 30000 Kč v hotovosti, na ruku.

Jistá půjčka je k dispozici od 50 tisíc korun do 200 tisíc korun. Peníze si můžete půjčit na 12 – 48 měsíců. Pokud byste si například vzali úvěr ve výši 111 300 Kč, na dobu 36 měsíců, budete každý měsíc platit sumu 3604 Kč. Celkem vás tato Jistá půjčka tedy bude stát 3604 Kč. RPSN této nabídky je 10,73%. Stejná je i roční úroková sazba.

Jistá půjčka i pro důchodce nebo matky na MD

Jistá půjčka je dostupná pro všechny, kdo mají nějaký příjem. Je ale jedno jestli je to příjem ze zaměstnání nebo i nějaký jiný. Jistá půjčka je tak dostupná třeba i pro důchodce, kteří mají starobní nebo invalidní důchod. Jistá půjčka je i pro matky na MD. Pokud máte pravidelný příjem (mateřské nebo rodičovské dávky), jistá půjčka může být vaše.

Co potřebujete k získání jisté půjčky?

O půjčku si můžete požádat na webových stránkách, nebo si můžete zavolat i na bezplatnou telefonní linku 800 115 327. Vzhledem k tomu že linka má předčíslí 800, hovor vás nebude nic stát a nemusíte tak mít obavy z vysokého účtu za telefon.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka pro živnostníky a OSVČ

K vyřízení Jisté půjčky budete potřebovat běžné osobní doklady, jako je platný občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a dále také doklady k ověření vašeho příjmu. Mohou to být 3 poslední výpisy z bankovního účtu, poslední 3 výplatní pásky, potvrzení od vašeho zaměstnavatele, důchodový výměr a kopie poslední složenky nebo rozhodnutí o nároku na mateřské / rodičovské dávky a doložení jejich výše.

Jistá půjčka bez registru

Jistá půjčka je poskytována, i když máte záznam v bankovním registru. Jedná se o nebankovní finanční produkt. Na jeho financování se nepodílí banky. Peníze si tak můžete půjčit, i když vám v bance úvěr odmítli.

Jistá půjčka až 200 000 Kč
Název Jistá půjčka
Celý název Společnost 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o.
Popis Jistá půjčka je vhodná pro všechny věkové kategorie i s minimálním měsíčním příjmem. Ocení ji tak nejen zaměstnanci ve zkušební době nebo lidé s nízkou bonitou, ale také studenti, lidé v důchodu, nebo třeba na mateřské dovolené.
Základní parametry
Od 50000 Kč
Do 200000 Kč
RPSN 10,73 %
RPSN poznámka RPSN 10,73 % platí při uzavření úvěru na 111 300 Kč a dobu 36 měsíců. Celkem zaplatíte 177 444 Kč. Měsíční splátka je 3604 Kč.
Roční úrok 10,73 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 48 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení neuvedeno
Kontakty
email info@nejlepsi-autopujcka.cz
web www.nejlepsi-autopujcka.cz
Telefon 800 115 327
Adresa Společnost 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o., Dopraváku 723/1, 184 00 Praha – Dolní Chabry, Česká republika
Info Společnost 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o., Dopraváku 723/1, 184 00 Praha – Dolní Chabry, Česká republika, IČ: 273 67 169, Vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka č. 108778
Jak získat peníze
Jaké doklady Potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání, u důchodců doklad o výši důchodu, minimální věk 18 rok, občanství ČR, běžné osobní doklady
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  VITA Úvěr NEMOVITOST s ručením nemovitostí

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Lichváři ostrava

Dostupné úvěry od 7,5 % pro právnické i fyzické osoby, proti ručení nemovitostí.

Úvěry na směnku

Poskytujeme finance a půjčky každý den. Mnoho spokojených klientů!

Sms půjčky

Jaký je nejrychlejší a nejlevnější způsob získání půjčky? Na směnku!

Pujcim na smenku

Půjčka snadno, rychle a výhodně! Zvolte si spolehlivého partnera.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *