Nejlepší auto půjčka

[ads-logo]

Chcete si pořídit nové nebo ojeté auto? Pak je tady Nejlepší auto půjčka. Ta vám pomůže financovat nákup nového nebo ojetého automobilu. Nejlepší auto půjčka se dá vyřídit i při nulové akontaci. Ihned se můžete stát majitelem nového nebo ojetého auta. A navíc, pokud budete financovat nákup auta pomocí této půjčky, máte možnost získat u vybraných partnerů slevu až 50 tisíc z kupní ceny vybraného auto.

Parametry: Nejlepší auto půjčka

Poskytovatelem tohoto finančního produktu je Společnost 1 1 Nejlepší auto půjčka s.r.o. Auto půjčka je nebankovní účelový úvěr. Získané finanční prostředky není možné použít na cokoliv, ale slouží výhradně k financování nákupu auta. Peníze tedy nedostáváte na účet v bance, ale jsou převedeny rovnou na účet prodejce, u kterého si kupujete váš nový vůz.

Základní parametry, jaké má Nejlepší autopůjčka jsou: úvěr od 50 000 Kč do 300 000 Kč. Splácet můžete 12 – 84 měsíců. Pokud byste si například pořídili ojeté auto s prodejní cenou 111 300 Kč a chtěli byste ho splácet 36 měsíců (3 roky), budete každý měsíc platit 3604 Kč. Celkem tedy zaplatíte 177 444 Kč. RPSN Nejlepší autopůjčky je 10,73%. Roční úroková sazba je 10,73 %. U půjčky neplatíte žádné poplatky. Pouze úroky.

Při uzavření tohoto úvěru navíc dostanete slevu až 50 tisíc korun na vybraný automobil (platí jen pro vybrané partnery společnosti). Nebo jako dárek můžete dostat GPS navigaci zdarma.

Vyplatí se Nejlepší půjčka na auto?

Mezi hlavní výhody patří možnost nákupu auta i při akontaci 0%. Poskytovat úvěr na auto s nulovou akontací není běžné ani u leasingových společností. Většinou je požadována minimální akontace ve výši 10%. Nejlepší autopůjčka tedy může být zajímavé řešení ve chvíli kdy vám „odejde“ vaše staré auto, nebo třeba když vám ho ukradnou. Pokud rychle potřebujete získat nové auto (třeba kvůli vaší práci) a nemáte momentálně na účtu potřebnou finanční rezervu, Nejlepší auto půjčka vám umožní získat nový nebo ojetý automobil i bez vlastních prostředků.

Tip na zajímavý článek:  Půjčky ihned bez registru, bez příjmu a bez ručitele

Půjčku na auto bez vlastních prostředků si můžete vzít třeba i důchodce. Podmínkou je pouze to, aby jeho důchod (nebo jakýkoliv jiný pravidelný příjem) byl dostatečně vysoký vzhledem ke kupní ceně auta. Šanci mají také matky na mateřské dovolené nebo obecně všichni kdo mohou doložit pravidelný příjem.

Jako nebankovní půjčka je i Nejlepší půjčka na auto poskytována bez ověřování v registru. Auto si tak můžete požádat, i když máte nějaký negativní záznam v bankovním registru.

Jistá půjčka 30 tisíc na ruku

Kromě samotné půjčky na auto, si můžete sjednat i variantu Jistá půjčka. V tomto případě můžete ihned získat dalších 30 tisíc korun v hotovosti na jakékoliv výdaje. Takže kromě nového auta získáte i finanční prostředky, třeba na hezkou letní dovolenou. Máte tak vlastně 2 půjčky za jednu cenu.

Nejlepší auto půjčka
Název Nejlepší autopůjčka
Celý název Společnost 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o.
Popis Nabízíme půjčku s 0% akontací. 98 % úspěšně schválených návrhů. Až 300 000 Kč se schválením do 15 minut. Délka splácení vozu 12 až 84 měsíců. Sleva na auto až 50 000 Kč u vybraných partnerů
Základní parametry
Od 50000 Kč
Do 300000 Kč
RPSN 10,73 %
RPSN poznámka RPSN 10,73 % platí při uzavření úvěru na 111 300 Kč a dobu 36 měsíců. Celkem zaplatíte 177 444 Kč. Měsíční splátka je 3604 Kč.
Roční úrok 10,73 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 84 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení neuvedeno
Kontakty
email info@nejlepsi-autopujcka.cz
web www.nejlepsi-autopujcka.cz
Telefon 800 115 327
Adresa Společnost 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o., Dopraváku 723/1, 184 00 Praha – Dolní Chabry, Česká republika
Info Společnost 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o., Dopraváku 723/1, 184 00 Praha – Dolní Chabry, Česká republika, IČ: 273 67 169, Vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka č. 108778
Jak získat peníze
Jaké doklady Potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání, u důchodců doklad o výši důchodu, minimální věk 18 rok, občanství ČR, běžné osobní doklady
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ne
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ne
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  SMS půjčka ihned 5000 Kč

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půj

Půjčka Dobrý Klient Až 5.000.000 Kč bez potvrzení

Nebankovni pujcky bez poplatku predem

Peníze ihned na ruku, bez registru. Stačí 30 min. Profesionální servis!

Půjčka v hotovosti

Půjčky do půl hodiny v hotovosti. Žádné poplatky předem.

Půjčka 5000

Chcete mnohem nižší úrok půjčky? Půjčte si v aukci půjček! Novinka.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *