Co nám mohou nabídnout půjčky Topfinanc?

Ačkoliv si mnoho lidí myslí, že Topfinanc je přímo nebankovní společností a tedy i přímým poskytovatelem úvěrů, není tomu tak. Přesto jsou ale půjčky Topfinanc poměrně oblíbené, jelikož tento zprostředkovatel dokáže najít poměrně dobré varianty daných produktů, které lidem logicky vyhovují v tom, jak jsou koncipovány, jaké mají úroky, nebo další výhody. Aktuálně se dokonce Topfinanc pyšní třemi hlavními výhodami, kam se řadí:

  • Dostupnost půjček až 98 procent
  • Nejširší nabídka na trhu
  • Celorepubliková působnost

O jaké půjčky si lze žádat?

To hlavní, co vás jako žadatele jistě zajímá, to je fakt, jaké půjčky Topfinanc, o kterých jsme psali již dříve, jsou konkrétně k dispozici. V tomto směru společnost pokrývá tu nejběžnější škálu, mezi kterou patří jak mikropůjčky, tak klasické nebankovní půjčky pro zaměstnance, tak i půjčky určené podnikatelům. Každý typ má ale jiné parametry a tak je dobré se na ně konkrétně zaměřit.

Mikro – půjčky Topfinanc

Tento typ půjček je samozřejmě určený pro každého, kdo hledá jednoduchou a rychlou možnost, jak získat peníze. A to hlavně na řešení svých finančních problémů. K dispozici jsou hned dvě možnosti daných půjček, a to buď půjčka CreditON, popřípadě Tommy Stachi.

Měli byste vědět, že … zatímco první jmenovaná nevyžaduje příjem, ale nahlíží do registrů, u druhé možnosti je to přesně naopak. Částky jsou u nich velmi jednoduché, a to 4 000 nebo 5 000 korun českých.

Klasická nebankovní půjčka

Druhou možností je klasika, a to standardní nebankovní půjčka. V tomto směru nabídnout půjčky Topfinanc hned dvě možnosti. A to buď hotovostní půjčku až do výše 25 000 korun českých, popřípadě i půjčku neúčelovou bezhotovostní. Ten je už o něco zajímavější, jelikož vám může být k dispozici až 80 000 korun českých. Samozřejmostí je i klasická splatnost, o které je uváděno toto: „Nebankovní úvěr si můžete rozložit až na 48 splátek s možností předčasného splacení bez sankcí.

Tip na zajímavý článek:  Čím je Kamali půjčka výjimečná?

Peníze získají i podnikatelé

Zoufat nemusejí ale ani osoby, které chtějí své peníze využít na rozjezd, nebo rozšíření svého podnikání. Stejně tak ale mohou získat peníze i pro svou soukromou potřebu. Pouze je třeba doložit příjem, a to jak podle daňového přiznání, tak samozřejmě podle faktur a dalších informací.

Co doporučujeme?

Určitě zlatou střední cestu, tedy klasickou půjčku pro zaměstnance. Jelikož Topfinanc nejčastěji vybírá z velkých hráčů na trhu, můžeme i u této půjčky mít jistotu jak snadného a rychlého vyřízení, tak i dobrých podmínek, stejně jako nízkých úrokových sazeb, které se k samotným půjčkám přímo vážou. Další výhodou je samozřejmě i možnost požádat si online, přímo z pohodlí domova, stejně jako je výhodou třeba také to, že peníze můžeme využívat na cokoliv, bez nutnosti doložení konkrétního účelu. I to je jeden z hlavních důvodů této volby.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *