Snadná půjčka pro zaměstnance, živnostníky a seniory

Snadná půjčka je poskytována českou společností TOMMY STACHI s.r.o. již od roku 2004. Zažádat o ni mohou zaměstnanci, živnostníci a důchodci, ale i ženy na mateřské/rodičovské dovolené, pokud prokáží dostatečný měsíční příjem. Jedná se o prověřený způsob, jak si rychle a bezpečně půjčit peníze, když se dostanete do obtížné finanční situace. TOMMY STACHI není zprostředkovatelem půjček, ale jejich poskytovatelem, to znamená, že jsou peníze vypláceny z vlastních zdrojů společnosti. Stačí jedna návštěva pobočky a do 20 minut odcházíte s hotovostí v ruce.

Parametry Snadné půjčky

Snadná půjčky je nabízena ve výši 5 000 – 150 000 Kč se splatností 12 – 42 měsíců. Je bezúčelová, díky čemuž můžete peníze využít na cokoliv. Pro její získání nepotřebujete ručitele ani zástavu, stačit Vám budou pouze doklady totožnosti a dokumenty s prokazatelným měsíčním příjmem. Splácení půjčky probíhá v měsíčních splátkách, ale pokud budete mít dostatek financí na její předčasné splacení, můžete tak učinit zcela zdarma.

Reprezentativní příklad

V případě VIP půjčky ve výši 100 000 Kč se splatností (dobou trvání) 36 měsíců při měsíční splátce 4 691 Kč činí pevná zápůjční úroková sazba 29 % p.a. a RPSN 45,3 %. Se zápůjčkou jsou spojeny tyto poplatky: měsíční administrativní poplatek ve výši 500 Kč měsíčně. Celková částka splatná spotřebitelem činí 168 861 Kč včetně veškerých předepsaných úroků, provizí, daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění a veškerých dalších plateb, které spotřebitel musí zaplatit v souvislosti se zápůjčkou.

Podmínky pro získání půjčky

  • Nesmíte být v exekuci či v insolvenci
  • Máte měsíční příjem 10 000 Kč a více
  • Jste starší 21 let a máte trvalý pobyt na území ČR nebo SR
  • V případě zaměstnaneckého poměru nejste ve zkušební době
  • V případě živnosti podnikáte déle než 6 měsíců

Jak získat půjčku

Sjednání Snadné půjčky probíhá osobně na pobočce, telefonicky nebo online přes internet. Jako první krok je třeba vyplnit nezávaznou online žádost na stránkách společnosti. Obratem se Vám telefonicky ozve některý z pracovníků zákaznického centra TOMMY STACHI, který se s Vámi domluví na dalším postupu. Tím může být sjednání osobní schůzky nebo informování o tom, které podklady budete muset zaslat pro sestavení smlouvy.

Tip na zajímavý článek:  Půjčky ihned bez registru, bez příjmu a bez ručitele

Peníze v hotovosti

Pokud potřebujete peníze rychle, ideální pro Vás bude sjednání osobní schůzky. Na pobočku, jež se nachází v komplexu Olšanka (Táboritská 1000/23, Praha 3 – Žižkov), stačí přijít s potřebnými doklady, jejichž seznam naleznete níže, a za 20 minut budete odcházet s penězi v hotovosti.

Peníze na bankovní účet

Pokud jste mimopražští, jistě pro Vás bude vhodnější vyřízení půjčky z pohodlí domova. Po zaslání potřebných podkladů (emailem nebo poštou) pro Vás společnost sestaví smlouvu, kterou Vám k podpisu přiveze kurýr. Peníze budou převedeny na účet do 24 hodin od jejího podpisu.

Snadná půjčka pro zaměstnance, živnostníky a seniory
Název TOMMY STACHI
Celý název TOMMY STACHI s.r.o.
Popis TOMMY STACHI s.r.o. je česká společnost poskytující krátkodobé nebankovní půjčky již od roku 2004.
Základní parametry
Od 5000 Kč
Do 150000 Kč
RPSN od 41,2 %
RPSN poznámka
Roční úrok od 29 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 42 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Předčasné splacení půjčky je možné kdykoliv a bez sankcí.
Kontakty
email snadnapujcka@tommystachi.cz
web www.snadnapujcka.cz
Telefon 800 187 187
Adresa TOMMY STACHI s.r.o., Táboritská 23, Praha 3
Info TOMMY STACHI s.r.o., IČO 27148084, C 99917 vedená u Městského soudu v Praze se sídlem Táboritská 1000/23 (komplex Olšanka, 2. patro), 130 00 Praha 3, bezplatná linka 800 187 187, www.tommystachi.cz
Jak získat peníze
Jaké doklady 2 doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list), výpis z účtu za poslední 2 měsíce, dále v případě zaměstnaneckého poměru pracovní smlouva, telefonní číslo do zaměstnání a při výplatě v hotovosti 3 výplatní pásky a potvrzení o příjmu, v případě živnostníka vystavené faktury za poslední 2 měsíce, živnostenský list a daňové přiznání za uplynulý rok, v případě důchodce platební výměr od úřadu práce za poslední 2 měsíce (ústřižky složenek nebo výpisy z účtu).
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Rychlá půjčka do 10000 Kč v hotovosti

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Kreditní karty bez registru

Snadná nebankovní půjčka. Žádost za pár minut. Bez papírování

Půjčka 20000

Jednoduchá smlouva, bez ručitele. Peníze do 48 hodin, bez registrů.

Pujcka do 15000

Ušetřete za hypotéku! Zeptejte se našich poradců online.

Půjčím 10000 jeste dnes

Nenahlížíme do registru. Nebankovní půjčky do 30 minut v hotovosti!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *