Půjčky a úvěry na exekuce

[ads-logo]

Hrozí vám snad exekuce, nebo dokonce více exekucí? Klepe vám exekutor na dveře nebo vám hrozí ztráta nemovitosti a její nucený prodej v exekuční dražbě? Bojíte se, že přijdete o svůj družstevní byt nebo o jiný majetek? V tom případě tady jsou půjčky a úvěry na exekuce. Můžete snadno a rychle získat 30 – 500 tisíc korun. Peníze pak můžete splácet až 20 roků (240 měsíců). Tato půjčka je vhodná pro všechny, kdo mají nějakou nevyřešenou exekuci nebo i jiné dluhy a závazky.

Parametry: Půjčky a úvěry na exekuce

Půjčky na exekuce nabízí nebankovní společnost Master Credit. Úvěr na vyplacení exekuce je vhodný pro všechny, kdo jsou v exekuci nebo kterým hrozí třeba exekuční dražba. Společnost Master Credit vám můžete poskytnout úvěr – vyplatí vaše závazky, a následně pak budete splácet půjčené peníze v pravidelných splátkách.

Půjčky na exekuce jsou k dispozici od 30000 Kč do 500000 Kč. Peníze můžete splácet 60 – 24 měsíců. Výhodu půjčky na exekuce je to, že splácíte pouze úroky. Měsíční splátka je tedy velmi nízká. Základní půjčenou částku pak hradíte až na konci splatnosti.

Pokud byste si například vzali půjčku 100 tisíc korun na 60 měsíců, prvních 59 splátek bude jenom 2990 Kč. V rámci poslední splátky (60 měsíc) pak budete platit celkem 102990 Kč. RPSN této půjčky na exekuce je 46,90%. Roční úroková sazba je pal 35,88%. Po schválení půjčky se platí jednorázový poplatek ve výši 7000 Kč. (neplatíte nic předem, poplatek se hradí až po úspěšném schválení úvěru).

Podmínky půjčky na exekuce

K vyřízení úvěru na vyřešení exekuce budete potřebovat platný občanský průkaz. Dále je potřeba poskytnout zástavu za finanční prostředky na vyplacení exekuce. Může se jednat například o zástavu nemovitosti. Pak budete potřebovat kupní nebo darovací smlouvu nebo případně aktuální výpis katastru nemovitostí (ten si případně Master Credit zajistí sám).

Tip na zajímavý článek:  Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Dále je potřeba předložit vyčíslení všech pohledávek, a kontakty na exekutory, které tyto pohledávky s vámi řeší.

Půjčené peníze se vyplácí přímo danému exekutorovi (exekutorskému úřadu) a to buď v hotovosti, nebo bezhotovostním převodem.

K poskytnutí půjčky na exekuce byste měli vlastnit nějaký rodinný dům, rekreační objekt, stavební pozemek nebo byt v osobním vlastnictví. Půjčky na exekuce je ale možné poskytnout i na jiné zástavy – může to být les nebo lesní pozemek, orná půda nebo jiný zemědělský pozemek, družstevní byt nebo členská práva v SBD.

Půjčky a úvěry na exekuce
Název Master Credit
Celý název Master Credit s.r.o.
Popis Úvěr na vyplácení exekuce je vhodný pro klienty, u kterých je zahájeno exekuční řízení (případně několik exekučních řízení), či mají jiné závazky, na základě kterých riskuji ztrátu či nucený prodej nemovitosti nebo členských práv a povinností v družstvu (družstevním bytu).
Základní parametry
Od 30000 Kč
Do 500000 Kč
RPSN 46,9 %
RPSN poznámka RPSN 46,90% platí pro úvěr ve výši 100.000 Kč, na dubu 5 roků (60 měsíců). 59 splátek ve výši 2.990,- a 60. splátka ve výši 102.990,- Kč.
Roční úrok 35,88 %
Splatnost úvěru
splatnost od 60 měsíců
splatnost do 240 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení poplatek za předčasné splacení podle aktuálního ceníku
Kontakty
email info@mastercredit.cz
web www.mastercredit.cz
Telefon 840 700 700
Adresa Master Credit s.r.o., Čs. legií 145/18, Ostrava, Moravská Ostrava, Czech Republic, PSČ 702 00
Info Firma MASTER CREDIT s.r.o. poskytuje finanční služby. Jsme tým odborně proškolených úvěrových poradců a primárně se zaměřujeme na zprostředkování financování (úvěry, půjčky, hypotéky, konsolidace, oddlužení,…) od nebankovních i bankovních subjektů.
Jak získat peníze
Jaké doklady K vyřízení je potřeba: občanský průkaz, kupní nebo darovací smlouva (pokud vlastnické právo vzniklo do roku 1991). Aktuální výpis z katastru si zajistíme sami, stejně jako veškeré potřebné kontakty na exekutorské úřady a výše pohledávek
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ne
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Rychlá půjčka do 70 000 Kč

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčka 15000

Rychle a jednoduše peníze pro vás. Půjčte si peníze od ČSOB.

Peníze v hotovosti

Až 350 000 Kč bez ručitele. Zažádejte online do 3 minut!

Sms pujčka před výplatou

Půjčíme Vám na cokoliv až 200000Kč. Splátky 6-72 měsíců!

Půjčky na směnku tábor

Nová půjčka online. Bez registrů, poplatků, bez příjmu. Vyřešíme Vaše problémy rychle.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.