Hotovostní půjčky do domu

Hotovostní půjčka do domu
Hotovostní půjčka do domu

Většina lidí hledá ve svém životě co největší pohodlnost. A ta se týká třeba i situace, kdy žádají o peníze. V tomto směru totiž chtějí, aby vše bylo vyřízeno z pohodlí vašich domovů. Zatímco v minulosti byla dané možnost téměř nemožná, dnes to není problémem. Řešením jsou hotovostní půjčky do domu, které dnes nabízí jedna nejznámější společnost, a to Provident. Právě ta má širokou síť obchodních zástupců, kteří přijedou ke svému klientovi, sepíší s ním požadovanou smlouvu a samozřejmě mu ihned předají také peníze. Rychle, pohodlně a jednoduše.

Co je prvním krokem?

Samozřejmě první krok je jasný, a je jím nutnost podat si žádost. Tu lze podat několika způsoby, přičemž tím nejpohodlnějším je samozřejmě internet a online formulář. V něm vyplníte několik základních věcí a už ho stačí pouze odeslat. Druhá možnost je také podobně jednoduchá, jelikož jde o variantu, kdy si zavoláte na infolinku a potřebné informace sdělíte po telefonu. I to hotovostní půjčky do domu samozřejmě umožní. Obě varianty jsou rovnocenné a tak se po přijetí žádosti rozběhne první kolo posuzování.

Domluvení osobní schůzky

Pokud dojde k prvotnímu posouzení, jste kontaktováni obchodním zástupcem, který si s vámi domluví schůzku. Ta samozřejmě proběhne u vás doma, a to v čase, který si velmi často můžete zvolit. Výhodou je to, že zástupce poskytovatele již má připraveny potřebné dokumenty a tak s vámi pouze podepíše smlouvu a předá vám peníze, o které jste žádali.

Tip na zajímavý článek:  Hledáte možnost jednoduché půjčky Liberec vám pomůže

Samozřejmě ještě předtím je ale nutné předat konkrétní dokumenty, které se k půjčce přímo vážou. Zmíníme-li si to, co vyžaduje právě Provident, potom to jsou dva doklady totožnosti, výpis z bankovního účtu a v případě potřeby také originální potvrzení o vašem příjmu.

Jak dlouho trvá vyřízení?

Vše závisí především na tom, kdy si žádáte a jak je vytížený obchodní zástupce. Pokud vše jde jak má, můžete mít peníze i do 48 hodin od odeslání žádosti. Samozřejmě využít je můžete na cokoliv, jelikož v daném směru nejste nijak výrazně omezovánu. Účel půjčky není dán žádný a stejně tak nejste tlačeni do toho, na co konkrétně je možné peníze využívat. Výhodou rychlosti je i to, že samotnou smlouvu podepíšete přímo na osobní schůzce u vás doma, bez nutnosti čekání třeba na poštovního kurýra, nebo další možnosti.

Kolik mohou hotovostní půjčky do domu nabídnout?

Zde opět záleží na konkrétním poskytovateli. Jelikož ale právě Provident byl tím, kterého jsme začali popisovat, tak zde je možno žádat o částku v rozmezí 4 000 – 80 000 korun českých. Splatnost je poté týdenní, a to v rozmezí 45, 60 a 100 týdnů. K půjčce se také logicky vážou i výhody, kterými jsou:

  • Bez ručitele
  • Bez poplatků
  • S přehlednou smlouvou
  • S možností pojištění
Tip na zajímavý článek:  Půjčka 100 tisíc korun

Danou půjčku tak můžeme doporučit těm, kteří potřebují peníze rychle a pohodlně a u banky nemají šanci. Budeme-li citovat ze stránek poskytovatele, tak „Půjčka od Providentu je ideálním řešením pro všechny, kdo potřebují rychle získat peníze.“ Na druhou stranu pozor na úrokové sazby, jelikož pokud na ně hledíte, je lepší volit u tohoto poskytovatele úvěr bezhotovostní.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *