Co je společnost Kouzelná půjčka s.r.o. a co nabízí?

Kouzelná půjčka – nebankovní půjčky

Ačkoliv název Kouzelná půjčka s.r.o. může znít jakkoliv infantilně, přesto se jedná o naprosto legitimní společnost. Jak už vyplývá právě z jejího názvu, podniká samozřejmě v segmentu půjček. Budeme-li chtít být opravdu přesní, potom to jsou půjčky před výplatou, známé též jako takzvané mikropůjčky.

Ty firma půjčuje právě na našem trhu, a to hlavně proto, že zde je pobočkou mezinárodní investiční společnosti. V rámci toho je tedy třeba říci, že společnost Kouzelná půjčka s.r.o. je jedním z konceptů produktu společnosti Laurence and Partners Limited.Ta právě naši tuzemskou společnost také vlastní. Aktuálně samozřejmě nabízí své služby v několika evropských zemích.

Na co klade Kouzelná půjčka s.r.o. důraz?

Prvotně je to určitě na celkovou kvalitu poskytovaných služeb a tedy i na to, aby se na ně mohli klienti skutečně spolehnout. V tomto směru samozřejmě byly investovány miliony korun do celkového zázemí, se kterým souvisejí také moderní technologie. Díky tomu byl vytvořen software, který dokáže schvalovat žádosti zcela automaticky, díky čemuž mohou klienti získat peníze i do několika málo minut.

Údaje však ještě prověří pracovníci společnosti v zákaznickém centru, což souvisí hlavně s konceptem odpovědného půjčování a také s etickým kodexem, který je u firmy také ctěn.

V tomto ohledu tak poskytovatele vytvořil několik jasně daných pravidel, které by si měl přečíst každý, kdo o danou půjčku má zájem. Mezi ty hlavní patří určitě hned druhý bod, který zní: „Nikdy si neberte půjčku pro žádnou jinou osobu! Ani pro kamaráda, ani pro jiného člena rodiny.“ Samozřejmě dané jednotlivé body se točí také okolo toho, abychom půjčku dobře zvážili. Zde musíme vstoupit do procesu i my, jelikož je třeba říci, že Kouzelná půjčka není úplně nejvýhodnější možností. Příkladem může být půjčená částka 10 000 Kč na jeden měsíc, kterou přeplatíme o 2 970 korun českých. Nehledě na další poplatky, které plynou třeba z prodloužení lhůty.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka na zaplacení dluhů a vyplacení exekuce

Co firma nabídne?

Právě onu zmíněnou mikropůjčky, tedy úvěrový produkt, který nabídne částky v rozmezí 1 000 – 10 000 korun českých, a to na dobu 2 až 30 kalendářních dní. Samozřejmě jako žadatelé si můžeme půjčit peníze buď cestou klasickou, nebo máme ještě druhou variantu, kterou je nechat zaplatit své účty. V tomto směru stačí poslat naskenované potřebné dokumenty a firma vše zařídí za nás. Může se jednat třeba o:

  • Platby za telefon
  • Nájem
  • Platby za elektřinu a plyn
  • Platby za vodu

Několik let na trhu

Pokud jste o společnosti ještě neslyšeli, potom věřte, že určitě není nováčkem. To potvrzuje nejenom její mateřská firma, ale také to, že dle obchodního rejstříku vznikla Kouzelná půjčka s.r.o. na konci roku 2011. Pokud byste chtěli znát i její konkrétní adresu, potom ji najdete dle údajů z obchodního rejstříku na ulici Biskupský dvůr 2095/8, Praha 1.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *