Blesková půjčka až 5000 Kč ihned

[ads-logo]

Dostali jste se do náhlé finanční tísně? Pak se podívejte, co vám nabízí Blesková půjčka. Rychlá půjčka až 5000 Kč ihned. Bez složitého vyřizování, rychle a snadno až 5 tisíc korun na cokoliv. Nepotřebujete nikam chodit a peníze můžete mít ihned. Třeba se vám nedostávají peníze do výplaty, nebo si potřebujete půjčit i z jakéhokoliv jiného důvodu. Blesková půjčka vám pomůže řešit všechny vaše finanční problémy!

Parametry: Blesková půjčka až 5000 Kč ihned

Blesková půjčka do 5000 Kč je nabídka od finanční společnosti INFRACO, s.r.o. Půjčku je možné vyřídit osobně, online, přes email nebo i po telefonu. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení půjčky. U Bleskové půjčky do 5000 Kč navíc ani neplatíte žádné poplatky. Za půjčku platíte jen jednorázový poplatek za schválení půjčky, který si firma strhne ihned z půjčené částky.

Pokud si tedy například vypůjčíte částku 1000 Kč na dobu 2 týdny, budete platit poplatek ve výši 200 Kč. Platí, že poplatek je vždy 100 Kč za každých 1000 Kč a za každý týden (pokud byste například chtěli částku 5000 Kč na 3 týdny, budete platit poplatek 1500 Kč). RPSN této bleskové půjčky je 33518,80%.

Blesková půjčka – co potřebujete k vyřízení?

K vyřízení bleskové půjčky potřebujete doložit, že nejste v exekuci, že proti vám není vedeno nějaké exekuční řízení. Ověření se provádí výpisem z registru exekucí CEE (Centrální evidence exekucí). Tento výpis je možné získat za poplatek 60 Kč a s jeho získáním vám může pomoci poskytovatel půjčky.

Dále potřebujete předložit dva doklady totožnosti (jedním by měl být platný občanský průkaz a dále pak třeba ještě rodný list, řidičský průkaz nebo třeba pas). V neposlední řadě pak ještě musíte doložit vaše bydliště – může se jednat o nájemní smlouvu, doklad o zaplacení plynu, elektřiny nebo telefony. Uvedené doklady můžete předložit osobně na pobočce společnosti, nebo je naskenovat a poslat třeba emailem nebo počtou.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka na zaplacení dluhů a vyplacení exekuce

Blesková půjčka bez poplatku, bez ručitele a jednoduše

U bleskové půjčky neplatíte žádné poplatky předem. Jedinou výjimkou může být administrativní poplatek ve výši 60 Kč za vystavení výpisu z centrální evidence exekucí (ten ale platíte přímo Exekutorské komoře, nejedná se tedy o poplatek, který by přímo souvisel s půjčkou).

Blesková půjčka je bez úroků. Neplatíte žádné úroky, pouze jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky ve výši 100 Kč (100 Kč za každých půjčených 1000 Kč na jeden týden).

Prodloužení bleskové půjčky je možné až o 30 dní. Za prodloužení o 30 dní pak zaplatíte stejný poplatek jako za půjčku na 3 týdny, ušetříte tak minimálně částku, která odpovídá poplatku za 1 týden půjčky.

K vyřízení půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmech. Příjmy se nedokládají a tak si peníze můžete půjčit, i když jste momentálně nezaměstnáni nebo když pobíráte jen sociální dávky. Výše vašeho příjmu nebo jeho zdroj se nijak neověřuje.

Blesková půjčka až 5000 Kč ihned
Název INFRACO
Celý název INFRACO, s.r.o.
Popis Schválení Vaší Bleskové půjčky Vám do několika desítek minut sdělíme osobně, e-mailem i SMS. Peníze jsou vyplaceny ihned po schválení a podepsání Smlouvy o půjčce v hotovosti či na Vámi určený bankovní účet.
Základní parametry
Od 1000 Kč
Do 5000 Kč
RPSN 33518,8 %
RPSN poznámka Při půjčce 1000 Kč na dva týdny dostanete 800 Kč v hotovosti nebo na bankovní účet a za 2 týdny musíte vrátit 1000 Kč
Roční úrok 617,15 %
Splatnost úvěru
splatnost od 14 dní
splatnost do 28 dní
splácení jednorázově
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty
email info@infraco.cz
web www.infraco.cz
Telefon 773 543 805
Adresa INFRACO, s.r.o., Svobody 235/49, 350 02 Cheb
Info INFRACO, s.r.o., Svobody 235/49, 350 02 Cheb, IČ 279622385, ID datové schránky a a j k r m, č. ú. 2500100138/2010 Fio banka
Jak získat peníze
Jaké doklady 2 doklady totožnosti (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, rodný list…..), doklad o bydlišti (nájemní smlouva nebo ústřižek od plynu, el. energie, telefonu apod.), negativní lustrace v CEE (Centrální evidence exekucí), kterou za Vás vyřídíme za poplatek 60,-Kč, který je určený Exekutorské komoře ČR
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ne
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Jaké problémy může přinášet exekuce nemovitosti a jak proti ní bojovat?

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčky do 15000

Využijte výhodné sloučení dluhů u České spořitelny. A ušetříte!

Rychlá půjčka na směnku

S námi nemusíte trávit hodiny na pobočce! Za minutu máte na cokoli.

Půjčka 20000 ještě dnes

Stačí jeden několik dokladů. A peníze jsou doma!

Půjčka 10 000

Sháníte půjčka 20000? Porovnáme za Vás aktuální nabídky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.