S jakými výhodami přichází první půjčka zdarma?

Půjčit si peníze dnes není nic složitého, a to hlavně díky možnostem, které dnes na trhu nabídnou nebankovní půjčky. A jedním z produktů, které je v tomto segmentu k dispozici, je také první půjčka zdarma. Ačkoliv může mít několik drobných nevýhod, můžeme ji doporučit. A to hlavně proto, že by zde hrozila jakákoliv rizika spojená s tím, že výrazně přeplatíte.
Neplatíte totiž jak žádné úroky, tak ani žádné poplatky. A to jsou logicky ty první výhody, se kterými tento typ půjčky přichází. Je jich však ještě o něco více.

První půjčka zdarma má opravdu rychlé vyřízení

To určitě ocení každý, kdo na peníze výrazně spěchá. V tomto případě se totiž nemusí být toho, že by na peníze čekal dlouhé dny. Dnes se totiž první půjčka zdarma pyšní tím, že můžete mít peníze na vašem účtu již do 10 minut od podání žádosti. Ideální je v tomto směru oslovit společnost Ferratum, která přichází i s určitým typem garance. Ten znamená, že: „Požádat o rychlou zápůjčku je velmi jednoduché, stačí vyplnit online formulář. Peníze můžete získat ve většině případů téměř okamžitě.

S vyřízením souvisí mimo jiné také to, že peníze můžete získat bez nutnosti kamkoliv chodit, nebo vyřizovat jakékoliv tištěné dokumenty. Vše proběhne online a pro vás tedy z pohodlí vašeho domova. A to rychle a velmi jednoduše.

Tip na zajímavý článek:  Kolik peněz nám nabídne Emmas credit?

První půjčka zdarma nabídne široký výběr částek

Dalším pozitivem je zcela určitě také to, že získat lze opravdu široké spektrum částek. Ty sice začínají na poměrně menších hodnotách v řádech několika set korun, ale dostat se lze bez jakýchkoliv problémů i na částky, které jsou ve výši 8 000 korun českých. Přesně tolik nám v rámci své bezplatné půjčky může nabídnout Creditsor nebo společnost Zaplo, jejíž půjčku jsme představili zde.

S částkou určitě souvisí i termín splatnosti, který si jako žadatelé logicky můžeme také zvolit dle svého uvážení. Maximum, které bývá k dispozici, je doba jednoho měsíce. Ta je u tohoto typu půjčky naprostou klasikou.

Ferratum půjčka přináší mnoho výhod
Ferratum půjčka přináší mnoho výhod

Jednoduché podmínky získání

Důležitým pozitivem je také to, jaké jsou konkrétní podmínky toho, abychom půjčku mohli získat. Pokud budeme konkrétní, tak si o ni velmi často může zažádat opravdu každý. Ideální cílovou skupinou jsou třeba:

  • Studenti
  • Zaměstnanci i podnikatelé
  • Nezaměstnaní
  • Důchodci
  • Matky na mateřské

A to vše z toho důvodu, že v rámci procesu schválení není vyžadováno potvrzení o příjmu, ani není třeba dodávat informace o zaměstnavateli. Stejně tak není nahlíženo do registrů, čímž se nezjišťuje případná bonita žadatelů. I to je samozřejmě velké pozitivum, které současní žadatelé maximálně ocení. Jenom těžko totiž na trhu nejdeme jednodušší a rychlejší variantu, než je právě tato půjčka.

A nutno říci, že ačkoliv se jedná o finanční produkt poměrně mladý, obliba rok od roku stále stoupá, což potvrzuje i počet těch, kteří peníze nabízejí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *