Nová půjčka 4999 Kč

[ads-logo]

Nová půjčka 4999 Kč (resp. Nový úvěr Tutovka) od společnosti PROFI CREDIT vám umožní získat peníze i bez příjmu. K vyřízení této nové půjčky vám stačí jen dva doklady totožnosti. Půjčka je určena jak pro ty kdo mají stabilní příjem ze zaměstnání tak i třeba pro důchodce, matkám na mateřské nebo rodičovské dovolené nebo třeba i pro invalidní důchodce. Peníze si ale může půjčit i kdokoliv jiný.  Navíc, pokud by vám 4999 Kč nestačilo, můžete požádat i o vyšší částku. PROFI CREDIT totiž poskytuje i další půjčky kde můžete dostat od 10000 Kč do 166000 Kč. Stačí si jen vybrat tu správnou nabídku.

Parametry: Nový úvěr Tutovka 4999 Kč.

Nová půjčka od PROFI CREDIT nabízí rychle menší částku. Není to ale klasická malá půjčka (jako jsou některé SMS půjčky) kde byste mohli mít peníze jen na několik dní (obvykle jen na 30 dní). Nový úvěr Tutovka umožňuje klasické měsíční splátky. Úvěr tedy splácíte po dobu 12 měsíců (tj., jeden rok).

Pokud uzavřete úvěr Tutovka ve výši 4999 Kč na dobu 12 měsíců, bude vaše pravidelná měsíční splátka dělat 892 Kč. Celkem tedy zaplatíte 12 splátek ve výši 892 korun. Celková zaplacená suma tak činí 10704 Kč. To znamená že RPSN této půjčky je 395,61% a roční úroková sazba je tak 395,61%.

Jak získat novou půjčku

Poskytovatelem této nové nebankovní půjčky je společnost PROFI CREDIT. O úvěr Tutovka můžete požádat prostřednictvím online žádosti na www stránkách společnosti. Nebo můžete zavolat na bezplatnou linku (voláte na linku 800 = to znamená, že telefonní hovor vás nebude nic stát, neplatí se žádné poplatky za volání).

K vyřízení půjčky potřebujete dva doklady k doložení totožnosti. Prvním dokladem musí být platný občanský průkaz (nesmí se jednat pouze o náhradní doklad vystavený při ztrátě nebo poškození OP). Druhý doklad totožnosti může být třeba řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz nebo rodný list.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka na zaplacení dluhů a vyplacení exekuce

Další podmínky jsou běžné – minimální věk 18 roků, občanství a trvalý pobyt na území ČR. Dále ještě potřebujete nějaký funkční telefon. Nic dalšího není potřeba. Nemusíte dokládat svůj příjem, není tedy potřeba ani potvrzení od zaměstnavatele ani jiné doklady o vašich příjmech.

Peníze dostanete ihned po schválení vaší žádosti bezhotovostně, převodem na účet v bance

Vyplatí se nová půjčka?

Tato půjčka má poměrně vysoké RPSN i úroky. Pro srovnání – jiná nebankovní půjčka od Provident má RPSN pouze asi 70%. Zde je 395,61% Na druhou stranu, tato nová půjčka je k dispozici i bez doložení příjmu (Provident poskytuje půjčky jen na základě doložení příjmů).

Pokud bychom novou půjčku srovnali s jinými malými úvěry typu SMS půjčka Ferratum, pak zde máte peníze až na 12 měsíců (Ferratum vám půjčí jen na 15 – 30 dní). A RPSN půjčky Ferratum je mnohonásobně vyšší.

Celkově je tedy tato nová půjčka poměrně výhodná – pokud srovnáváme nebankovní úvěry v kategorii „bez příjmu“.

Nová půjčka 4999 Kč
Název PROFI CREDIT
Celý název PROFI CREDIT Czech, a. s.
Popis Nový úvěr Tutovka (4 999 Kč) se ideálně hodí na jakékoliv nenadálé výdaje. L vyřízení není potřeba potvrzení o výši příjmu
Základní parametry
Od 4999 Kč
Do 4999 Kč
RPSN 395,61 %
RPSN poznámka Při poskytnutí úvěru 4999 Kč splácí dlužní 12x měsíční splátku ve výši 892 Kč, celkový přeplatek je tedy 5705 Kč. RPSN této půjčky je 395,61%
Roční úrok 395,61 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 12 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Poplatek za předčasné splacení je minimálně 2500 Kč
Kontakty
email proficredit@proficredit.cz
web www.uver4999.cz
Telefon 800 808 809
Adresa PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice
Info Společnost PROFI CREDIT Czech, a. s., IČ: 61 86 00 69, se sídlem Praha, Jindřišská 24/941, 110 00 Praha 1, zapsané u Městského soudu v Praze
Jak získat peníze
Jaké doklady Potřebujete 2 doklady totožnosti (OP a pas nebo ŘP), není nutno dokládat příjem. Je určen zejména zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání, důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod), osobám na MD, RD.
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Finská půjčka - online nebo přes SMS

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčky 10000

Nabízíme půjčky až do 5 milionů, vyplacení do 24 hod. od schválení.

Půjčka plzeň peníze dnes

Centrum pomoci ČR -půjčky. bez doložení příjmu a nahlížení do registrů. Až do 2,5 milionu. Ihned!

Pujčky bez registru potvrzení přijmu a poplatku předem

Půjčka až 250.000 online? Vyřízení do druhého pracovního dne. Nahlížíme do registru dlužníků.

Nejlevnější půjčka

Půjčka až 250.000 online? Vyřízení do druhého pracovního dne. Nahlížíme do registru dlužníků.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.