Nenadálou finanční tíseň vyřeší půjčky na cokoliv

Jste ve finanční tísni? Překvapily vás nečekané výdaje, na které vám už nestačí našetřené peněžní prostředky? Není nic jednoduššího, než si peníze půjčit. Současný finanční trh je rozmanitý a nabízí pestrou škálu úvěrů a půjček. Trh bychom mohli rozdělit na bankovní a nebankovní. Každý sektor poskytuje celou řadu půjček, ze kterých si určitě vyberete.

Bankovní půjčky na cokoliv

Největší bankou v České republice je Česká spořitelna, která má ve svém portfoliu produktů neúčelovou půjčku. Česká spořitelna půjčky jsou stále oblíbenější, protože jsou transparentní a férové. Peníze si můžete půjčit na cokoliv, nikdo se vás nebude ptát, k čemu peníze využijete. Nepotřebujete ručitele a vyřízení půjčky je jednoduché a velmi rychlé. Půjčit si můžete od 20 000 Kč do 600 000 Kč. Česká spořitelna vám garantuje pevnou úrokovou sazbu.

Dalším bankovním produktem je Presto půjčka, kterou nabízí UniCredit Bank. Presto půjčka je nabízena do výše až 500 000 Kč, přičemž tyto peníze můžete využít prakticky na cokoliv. Opět se jedná o neúčelový úvěr. Tento úvěr vyřídíte během jedné návštěvy pobočky, bude vám nastavena úroková sazba již od 6,9 % p.a. a také si můžete splátky v případě potřeby odložit. Taková je Presto půjčka, která je na českém finančním trhu díky svým vlastnostem stále oblíbenější.

Tip na zajímavý článek:  Kouzelná půjčka

Náhled do nebankovního sektoru – půjčky na cokoliv

Pokud bychom se měli zaměřit na nebankovní sektor, doporučuje Provident půjčky. Jedná se o ideální řešení pro všechny, kdo potřebují rychle a snadno získat peníze. O půjčku si požádáte online, nebo prostřednictvím telefonu. Nemusíte se bát zdlouhavého vyřizování, protože celý proces je rychlý a velmi jednoduchý. Objednat si Provident půjčku zvládne i laik. Půjčit si můžete od 4 000 Kč do 80 000 Kč, přičemž doba splatnosti je u Provident půjčky 45, 60 či 100 týdnů. Peníze vám budou vyplaceny na ruku, nebo na bankovní účet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *