Kdy vám přijde vhod SIM půjčka?

Produkt označovaný jako SIM půjčka není pouze obecné pojmenování pro půjčku, ale je to obchodní název jedné konkrétní půjčky. Jedná se o úvěrový produkt spadající do segmentu mikropůjček, kterému také odpovídá samotná charakteristika, kterou SIM půjčka.

V první řadě to jsou částky, které jsou v rozmezí 500 – 11 500 Kč, které si lze vzít na dobu 7 – 30 kalendářních dní, s možností prodloužení daného termínu. Samozřejmě pokud budeme konkrétní, může mít půjčka i široké možnosti využití. A tak se na několik z nich podíváme konkrétně.

SIM půjčka j ideální při finančních problémech

První možností, na co může být SIM půjčka využita, to jsou různé finanční problémy. Jelikož se jedná o úvěr neúčelový, je samozřejmě jasné, že je nemusíte nikdy nikomu dokládat a je jenom na vás, na co peníze konkrétně využijete. Ty hlavní problémy, které ale mohou být s využitím spojeny, jsou jasné. Jedná se třeba o situaci, kdy nevyjdete se stávající výplatou, nebo o situaci, kdy vám výplata nepřijde, nebo snad o situaci, kdy se objeví nečekaný výdaj.

To vše, ale i mnohé další možnosti jsou cestou k tomu, jak si finance zajistit.

Dobrá volba, hledáte-li rychlost vyřízení

I když je na našem trhu několik desítek úvěrových produktů, pravděpodobně žádný nemusí být tak rychlý, jako právě SIM půjčka. Ta totiž může být vyřízena již do 10 minut od odeslání vaší žádosti. Tu lze samozřejmě poslat dvěma hlavními způsoby, a to buď prostřednictvím online formuláře, nebo pomocí vašeho mobilního telefonu. Jakmile žádost dorazí, spustí se automatický proces schválení, na jehož konci vám jsou k dispozici potřební finance.

Tip na zajímavý článek:  Kde mi poskytnou peníze ihned?

Samozřejmě rychlé je také zaslání peněz. To může proběhnout formou bezhotovostního převodu, nebo formou zaslání poštovní poukázkou. Zde společnost SIM půjčka uvádí: „Poštovní poukázkou trvá převod 2 až 3 pracovní dny. Pokud se bude jednat o bankovní převod, půjčku máte týž den na svém bankovním účtu. Pokud máte bankovní účet v jiné bance, převod může trvat o 1 až 2 dny déle.

Ideální, pokud hledáte jednoduché podmínky získání

Dalším důvodem proč se pro tuto půjčku rozhodnout, mohou být i jednoduché podmínky získání. Zde určitě vyzdvihneme to, že peníze mohou být určeny téměř pro každého. Zažádat si nemají problém třeba tyto skupiny obyvatel:

  • Ekonomicky činní občané
  • Lidé bez práce
  • Důchodci či matky na mateřské
  • Studenti

Je to dáno tím, že během procesu schválení není třeba kamkoliv chodit a cokoliv podepisovat, stejně jako není nutné dokládat příjem a další informace.

Vše jasně vede k tomu, že je SIM půjčka i z našeho hlediska dobrou volbou v řadě situací.

Pozor však pouze na poměrně vysoké úroky a na to, aby nebyla úvěrem, který vás dostane do dluhových pastí. Jinak samozřejmě můžeme tuto možnost úvěru určitě doporučit.

SIM půjčka vám příjde vhod
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.