Představujeme 3 nejznámější nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Trhu s nebankovními půjčkami dnes dominují tři hlavní a největší poskytovatelé, kteří k sobě lákají na tisíce klientů. A to na stále se zdokonalující nabídku úvěrových produktů, stejně jako na stále nižší úroky, nebo další výhodné podmínky. Proto se podíváme na to, jaké jsou ony nejznámější nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. A to včetně jejich charakteristiky.

Nejznámější poskytovatel? Rozhodně Provident

Žebříčku určitě jasně dominuje právě společnost Provident, jelikož jenom těžko bychom hledali poskytovatele známějšího, a to v rámci klasického nebankovního segmentu. V rámci půjčky si můžete požádat o částku v rozmezí 4 000 – 80 000 korun českých, a to na dobu 45, 60 nebo 100 týdnů.

Co je zajímavostí, to je fakt, že vše vyřídíte z pohodlí domova, jelikož právě tam vám přiveze obchodní zástupce konkrétní smlouvu. Navíc máte možnost vybrat si z půjčky hotovostní i bezhotovostní. První je rychlejší ale méně výhodná z hlediska úroků, u druhé je situace přesně opačná. U obou je jistota toho, že si můžete půjčit na cokoliv.

Pokud se podíváme ještě na podmínky, které je třeba splnit, tak těch se také není třeba bát. Mezi ty hlavní patří:

  • Trvalé bydliště na území ČR
  • Dva doklady totožnosti
  • Pravidelný a doložitelný příjem
Tip na zajímavý článek:  Peníze rychle ihned? Půjčka Click Credit to zařídí

Kdo se dále řadí mezi nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí? Home Credit

Tento poskytovatel byl dlouhou dobu znám hlavně ze segmentu spotřebitelských úvěrů, ale aktuálně se řadí mezi nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. Jako žadatelé máte možnost využít jak úvěr ve výši 10 000 Kč, tak i maximum, které činí zajímavých 150 000 korun českých. Samozřejmostí je kombinace s klasickými měsíčními splátkami, kdy budete splácet od 12, až do 84 měsíců. A to s ohledem na vaši volbu a také volbu konkrétní částky, o které uvažujete.

Výhodou je, že i zde můžete peníze využít na cokoliv a i zde máte jistotu stejných podmínek, které jsou spojeny se získáním.

Navíc vás potěší i několik příjemných bonusů, kdy si lze sjednat pojištění výdajů, stejně jako flexibilně hýbat s výší či termínem splátky, nebo ji dokonce i kompletně odložit.

Třetím nejznámějším poskytovatelem je Cofidis

Na třetí místo patří společnost Cofidis. Ta nabídne nejenom neúčelovou půjčku, ale i možnost úvěru spotřebitelského, třeba na vybavení domácnosti, na auto, nebo i na rekonstrukci. Od toho se poté odvíjí výše částky, která může sahat i na statisíce korun. Zajímavostí je určitě i možnost partnerské půjčky s úrokem 9,9 procenta ročně, nebo i výhodné pojištění. Viz informace na webu: „Cofidis nabízí všem klientům možnost svůj úvěr pojistit na neschopnost splácet. Pojištění JISTOTA využívá mnoho klientů společnosti Cofidis.“

A co dodat na závěr? Že pokud se pro nebankovní segment rozhodnete, rozhodně neuděláte chybu, pokud jakoukoliv z výše uvedených společností zvolíte. V rámci možností jsou totiž tím nejlepším, kam sáhnout. Tedy pokud nebereme v potaz banky, které jsou sice výhodnější z hlediska úroků, ale mají často složitější podmínky z hlediska dostupnosti.

Tip na zajímavý článek:  Zaměstnanecký úvěr - půjčka pro zaměstnance
Půjčka Home Credit a.s.
Půjčka Home Credit a.s.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *