Půjčka na družstevní byt

[ads-logo]

Potřebujete si půjčit peníze, máte záznam v bankovním registru a v bance vám půjčit nechtějí? Nemůžete doložit svoje příjmy, a přesto potřebujete získat peníze? Jak získat peníze v takové situaci? Poradíme vám jak na to. Nebankovní společnost Day to Day s.r.o. poskytuje různé nebankovní půjčky bez registru a bez dokazování příjmů. Jednou z nabídek je i půjčka na družstevní byt. S tou můžete dostat až 500.000 Kč bez dokazování příjmu a bez registrů.

Parametry: Půjčka na družstevní byt

Poskytovatelem této nebankovní půjčky je společnost Day to Day s.r.o. Půjčka na družstevní byt je určena všem, kdo potřebují větší sumu peněz (až 500 tisíc korun) a nemohou dokládat svoje příjmy nebo mají záznam v bankovním registru. Půjčka se poskytuje oproti zástavě družstevního bytu.

Základní parametry půjčky na družstevní byt jsou: výše úvěru od 30 tisíc korun do 500 tisíc korun. Splatnost 60 – 240 měsíců. Během splácení platíte pouze úroky.  Základní půjčená částka se vrací až na konci sjednané doby. Platíte tedy jen nízké měsíční splátky.

Pokud byste si vzali příklad půjčku 500.000 Kč na dobu 240 měsíců (20 roků), budete pravidelně každý měsíc platit jenom částku 9950 Kč. V rámci poslední splátky pak budete doplácet ještě jistinu ve výši 500000 Kč. Celkem tedy během splácení zaplatíte 28950000 Kč. RPSN je tak 27,10% a roční úroková sazba  27,10%.

Jak získat půjčku na družstevní byt?

Pokud máte záznam v bankovním nebo nebankovním registru neplatičů nebo pokud nemůžete prokázat svoje příjmy, pak můžete využít půjčku na družstevní byt.

Základním předpokladem je vlastnictví členských práv k družstevnímu bytu u kteréhokoliv stavebního bytového družstva. Práva k družstevnímu bytu pak slouží jako zástava za poskytnuté finanční prostředky.

Tip na zajímavý článek:  Zaměstnanecký úvěr - půjčka pro zaměstnance

K vyřízení úvěru budete potřebovat předložit občanský průkaz a nájemní smlouvu. V případě že družstevní byt spadá do SJM (společné jmění manželů) je nutné, abyste o půjčku žádali společně se svou manželkou / manželem.

Další půjčky a úvěry Day to Day

Kromě půjčky na družstevní byt, nebankovní společnost Day to Day s.r.o. poskytuje i další finanční služby. Jedná se například o úvěry na vyplacení exekuce, úvěry na konsolidace nebo i půjčka bez zástavy nemovitosti.

Pokud byste si chtěli půjčit bez zástavy nemovitosti nebo bez družstevního bytu, pak od společnosti Day to Day s.r.o. můžete získat 10 – 20 tisíc korun. V takovém případě ale musíte doložit minimální čistý měsíční příjem ve výši alespoň 12 tisíc korun čistého. Další podmínkou pro půjčky bez zástavy je pak i to, že proti vám nesmí být vedena žádná exekuce a musí vám být minimálně 18 roků a mít občanství v ČR.

Půjčka na družstevní byt
Název Day to Day
Celý název Day to Day s.r.o.
Popis Půjčka na družstevní byt pro všechny kdo mají záznam v bankovním registru a nechtějí nebo nemohou dokládat svoje příjmy
Základní parametry
Od 30000 Kč
Do 500000 Kč
RPSN 27,1 %
RPSN poznámka RPSN 27,10% platí pro půjčku 500.000 Kč na dobu 240 měsíců (20 roků). Pravidelná měsíční splátka bude 9950 Kč (úhrada úroků), s poslední splátkou je nutné uhradit 9950 + 500.000 Kč. Celkem zaplatíte 2 895 000 Kč.
Roční úrok 27,1 %
Splatnost úvěru
splatnost od 60 měsíců
splatnost do 240 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Poplatek za předčasné splacení je 0,5% – 1%
Kontakty
email daytoday@daytoday.eu
web www.daytoday.eu
Telefon 840 200 200
Adresa Day to Day s.r.o., Ostrava, Mariánské Hory, 28. října 829/270, PSČ 70900
Info Day to Day s.r.o., Ostrava, Mariánské Hory, 28. října 829/270, PSČ 70900
Jak získat peníze
Jaké doklady Občanský průkaz, nájemní smlouvu
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Rychlá půjčka do 10000 Kč v hotovosti

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčky frýdek-místek

Peníze můžete mít do 24 hodin. Praha a střední čechy – uzavři zde!

Půjčky od soukromých osob brno

Půjčky bez registru ihned. Najdeme pro vás vhodnou půjčku. Půjčky od 1000 do 10 milionů Kč!

Půjčka před výplatou do 5000 -mobilem

Dostupná půjčka ihned. Pro pracující, důchodce, nezaměstnané a OSVČ

Rychlá sms půjčka

Je Vaše hypotéka opravdu výhodná? Porovnejte hypotéky během 5 vteřin!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *