SMS půjčka ihned 5000 Kč

[ads-logo]

Klikpůjčka je rychlá SMS půjčka. Ihned můžete dostat až 5000 Kč. Hledáte-li rychlou SMS půjčku a potřebujete si půjčit 1 – 5 tisíc korun, pak by se vám mohla líbit právě Klikpůjčka. Peníze můžete mít už do hodiny. Vyřízení je možné přes SMS nebo online přes internet. Peníze pak dostanete na účet v bance nebo si je můžete nechat zaslat poštou. Nepotřebujete dokazovat svoje příjmy a je to i bez ověřování v registrech. Rychlá půjčka přes SMS, peníze ihned a rychle.

Parametry: SMS půjčka ihned 5000 Kč

Klikpůjčka.cz je zajištována nebankovní finanční společností V6 profit spol. s r.o. Můžete si od nich vzít malý úvěr 1 – 5 tisíc korun. Pokud vám například chybí peníze do výplaty nebo máte jakékoliv jiné nečekané výdaje a pomohla by vám malá půjčka, pár tisíc korun, pak právě tohle můžete získat.

Klikpůjčka – SMS půjčka ihned 5000 Kč, je rychlá nebankovní půjčka. Minimální výše je od 1000 Kč, maximálně si pak můžete půjčit až 5000 Kč. Splatnost je 7 – 28 dní. Pokud byste si například půjčili 5 tisíc korun na 7 dní, budete vracet částku 5500 Kč. RPSN je tedy 14299%.

Jak funguje tato SMS půjčka?

O první půjčku můžete požádat tak, že vyplníte registraci na webu Klikpůjčka.cz nebo pošlete registrační SMS zprávu. Při první půjčce je možné získat maximálně 2000 Kč. Pro získání půjčky nepotřebujete předkládat potvrzení o příjmech ani žádné jiné doklady. Není ani kontrolován bankovní či nebankovní registr dlužníků.

Po registraci bude ještě nutné provést ověření vašeho bankovního účtu. To se provádí tak že odešlete poplatek 1Kč z vašeho bankovního účtu. Jakmile je tento korunový poplatek přijat a zpracován, může vám být vyplacena vaše první půjčka.

Další půjčky (pokud byste si chtěli půjčovat peníze opakovaně) už pak dostanete mnohem rychleji. Pro další půjčku už pak stačí odeslat pouze jednu SMS nebo si o ni jedním kliknutím požádat na webu.

Tip na zajímavý článek:  Čím je Kamali půjčka výjimečná?

U této SMS půjčky také máte možnost prodloužit si dobu splatnosti. Pozor jen na to, abyste o prodloužení splatnosti požádali ještě před tím, než vyprší původní doba splatnosti.

Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody SMS půjčky?

Mezi hlavní výhody SMS půjčky patří určitě to, že peníze může dostat každý kdo má platný občanský průkaz a účet v bance. Nedokládají se příjmy, nekontrolují se registry. Je jedno jestli máte zaměstnání nebo jste momentálně bez práce. Peníze si můžete půjčit, i když jste na mateřské nebo když máte jen sociální dávky.

Nevýhodou jsou poměrně vysoké poplatky, za půjčku 5 tisíc korun platíte poplatek ve výši 500 Kč na jeden týden. Pokud jste ale v situaci, kdy nemáte jinou možnost jak získat půjčku, mohlo by to pro vás být zajímavé řešení vaší aktuální finanční situace.

SMS půjčka ihned 5000 Kč
Název Klikpujcka.cz
Celý název V6 profit spol. s r.o.
Popis Schází Vám peníze do výplaty? Hledáte rychlou SMS půjčku ve výši 1000 – 5000 Kč? Zaregistrujte se a můžete ihned žádat o půjčku online, nebo formou SMS. Peníze Vám můžeme odeslat na účet během 1 hodiny.
Základní parametry
Od 1000 Kč
Do 5000 Kč
RPSN 14299 %
RPSN poznámka Příklad půjčky, pokud si půjčíte 5000 Kč na 7 dní, budete vracet 5500 Kč
Roční úrok 617,08 %
Splatnost úvěru
splatnost od 7 dní
splatnost do 28 dní
splácení jednorázově
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty
email info@klikpujcka.cz
web www.Klikpujcka.cz
Telefon 245 008 819
Adresa V6 profit spol. s r.o., Jenečská 112/50, 161 00 Praha 6
Info V6 profit spol. s r.o., Jenečská 112/50, 161 00 Praha 6, IČ 27446638, DIČ CZ27446638, Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 113524
Jak získat peníze
Jaké doklady Po vyplnění registračního formuláře Vám odešleme přihlašovací údaje do uživatelského účtu systému Klikpujcka.cz. Po prvním přihlášení vyplníte Váš zákaznický profil a budete vyzváni k ověření Vašeho bankovního účtu. Po ověření Vašeho bankovního účtu můžete ihned žádat o první rychlou SMS půjčku, peníze Vám zašleme neprodleně poštovní poukázkou.
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ano
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ano
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  VITA Úvěr NEMOVITOST s ručením nemovitostí

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčky bez dokládání příjmu

Půjčka přes internet a SMS, od 1000 do 5000 Kč, online, ihned

Půjčky bez registru ihned ostrava

Objevte tajemství ověřených řešení Snadnou pomocí je směnka

Rychlé půjčky do 5000

Půjčky i bez zástavy a ručení. Hotovost každému na ruku!

Krátkodobé půjčky

Najdeme nejlepší možný úvěr. Možné využít i pojištění úvěru!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *