Zaměstnanecký úvěr – půjčka pro zaměstnance

[ads-logo]

Zaměstnanecký úvěr neboli půjčka pro zaměstnance je určena všem, kdo potřebují peníze ihned. Můžete získat až 166000 Kč. Tento úvěr ale nemusí být jenom pro zaměstnance. Finanční prostředky mohou získat všichni, kdo mají nějaký pravidelný příjem – může to tedy být vhodná půjčka i pro důchodce, pro ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené.

Parametry: Zaměstnanecký úvěr – půjčka pro zaměstnance

Poskytovatelem tohoto úvěru je nebankovní finanční společnost PROFI CREDIT.  Půjčka pro zaměstnance může být poskytnuta ve výši od 10.000 Kč až do 166.000 Kč. Splatnost úvěru si můžete zvolit sami – splácet můžete 12, 18, 24, 36, 42 nebo 48 měsíců. Splátky jsou pravidelné měsíční, platíte stejnou částku.

Pokud byste si vzali zaměstnanecký úvěr ve výši 30000 Kč na dobu 12 měsíců, budete platit pravidelnou splátku ve výši 2907 Kč. To znamená, že tento úvěr má RPSN ve výši 32,92%. Roční úroková sazba je 32,92%. Za poskytnutí úvěru neplatíte žádné poplatky. Půjčka také neobsahuje žádné další skryté poplatky. Po celou dobu splácení platíte stále stejnou částku.

Vyplatí se zaměstnanecký úvěr – půjčka pro zaměstnance?

Tento nebankovní úvěr má sice RPSN ve výši 32,92% (v bance máte šanci dostat podobnou půjčku mnohem levněji – v bance byste za podobnou půjčku platili menší úroky, RPSN u banky by mohlo být i 15 – 20%), i tak se ale tento úvěr může vyplatit. Když srovnáte tuto nabídku s jinými nebankovními půjčkami, vychází poměrně výhodně.

Jen pro srovnání – podobná nebankovní půjčka od společnosti Provident:

  • Bezhotovostní půjčka Provident: úvěr 30.000 Kč, splatnost 60 týdnů, celkem zaplatíte 39337 Kč, RPSN je tedy 63,91%
  • Zaměstnanecká půjčka PROFI CREDIT: úvěr 30.000 Kč, splatnost 12 měsíců (52 týdnů), celkem zaplatíte 34 884 Kč, RPSN je tedy 32,92%
Tip na zajímavý článek:  Bezhotovostní půjčka Provident

U obou půjček je požadováno doložení příjmu. Provident půjčka je poskytována na trochu delší dobu (cca o 8 týdnů, tj. na 14 měsíců). Provident také požaduje pravidelné týdenní splátky, u PROFI CREDIT platíte jen běžné měsíční splátky.  V tomto jednoduchém srovnání by tedy zaměstnanecký úvěr PROFI CREDIT vycházel jako výhodnější nabídka.

Jak získat půjčky pro zaměstnance

K vyřízení zaměstnanecké půjčky potřebujete doložit svůj příjem. U zaměstnanců se musí jednat o originální potvrzení od vašeho zaměstnavatele (vystavuje mzdová účetní nebo mzdová účtárna či jiné finanční oddělení ve vaší firmě). Důchodci pak musí předkládat kopii důchodového výměru a ústřižek od poslední složenky nebo výpis z bankovního účtu kde bude vidět poslední připsaný důchod na jejich účet v bance. Ostatní (matky na MD/RD nebo jiné příjmy) musí předložit všechny dokumenty, které dokládají jejich příjmy.

Zaměstnanecký úvěr – půjčka pro zaměstnance
Název PROFI CREDIT
Celý název PROFI CREDIT Czech, a. s.
Popis Půjčka pro zaměstnance se stálým příjmem ze zaměstnání, půjčka pro důchodce, půjčka pro ženy na mateřské / rodičovské dovolené
Základní parametry
Od 10000 Kč
Do 166000 Kč
RPSN 32,92 %
RPSN poznámka RPSN 32,92% platí pro půjčku ve výši 30 000 Kč na 12 měsíců, celkem tak zaplatíte 34 884 Kč
Roční úrok 32,92 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 48 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Poplatek za předčasné splacení je minimálně 2500 Kč
Kontakty
email proficredit@proficredit.cz
web www.proficredit.cz
Telefon 800 808 809
Adresa PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice
Info Společnost PROFI CREDIT Czech, a. s., IČ: 61 86 00 69, se sídlem Praha, Jindřišská 24/941, 110 00 Praha 1, zapsané u Městského soudu v Praze
Jak získat peníze
Jaké doklady Půjčka je bez poplatku, půjčka je zajištěná podpisem směnky. Dále je nutné předložit kopii OP, originál potvrzení od zaměstnavatele o přijmu, u důchodců kopie důchodového výměru nebo ústřižek aktuální složenky, dokumenty dokladující případné další příjmy (sociální dávky, výživné, apod.), doložení alespoň jednoho z tzv. “kontaktních dokladů” (výpis z BÚ, SIPO, vyúčtování za elektřinu, služby, plyn, atp.), zřízení inkasa ve výši požadované splátky
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Kouzelná půjčka

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčím peníze

Hypotéka od specialistů, ušetřete. Nabízíme i se záznamem v registru.

Pujcky ihned na ruku

Pořiďte si půjčku. Online posouzení do 5 minut!

Půjčka 100 000

Rychlé nebankovní půjčky bez registru. Profesionální přístup!

Pujčka 20000 do hodiny

Obraťte se na naši banku a splňte si všechny sny!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *