Proč jsou půjčky SMS tak oblíbené?

Je neoddiskutovatelným faktem, že půjčky SMS jsou úvěrovým produktem, který na našem trhu působí poměrně krátce – tedy jenom několik málo let. V tomto směru ale nelze upřít fakt, že jsou velmi oblíbeným úvěrovým produktem, který doslova nemá konkurenci. A to hlavně proto, jaké nabízí podmínky. Ačkoliv my ho hodnotíme se smíšenými pocity, a to hlavně pro úrokové sazby, jsou lidé, kteří ho hodnotí velmi pozitivně.

Příkladem může být zákaznice společnost CreditON, která píše: „O společnosti CreditOn jsem se dozvěděla nedávno náhodou na internetu a jsem moc ráda, že jsem takovou perfektní společnost našla. Poskytnutí půjčky jsem využila a jsem maximálně spokojená, opravdu vynikající služby.

Půjčky SMS rozhodně nadchnou svou žádostí

Jak už napovídá samotný název, ideální cestou, jak si můžeme o danou půjčku požádat, je samozřejmě formou SMS zprávy. Ta by měla být předem daný tvar a měla by být odeslána na příslušné telefonní číslo poskytovatele. Obě informace zjistíme na webu dané společnosti.

Pokud se už na něho dostaneme, máme k dispozici i druhou možnost, a to je taková, kdy si o půjčky SMS požádáme online. Tedy prostřednictvím internetového formuláře a interaktivního průvodce částkou a termínem splatnosti. Ani tento krok nám nezabere nijak velké množství času a lze ho uskutečnit opravdu kdykoliv.

Tip na zajímavý článek:  U koho je dostupná půjčka 20000 každému ihned?

Kolik si lze půjčit?

Zde záleží na konkrétním poskytovateli. Například společnost Ferratum, která tento typ půjčky nabízí, poskytuje částky v rozmezí 500 – 10 000 Kč. To je v tomto segmentu považováno za standard. Zmíněný CreditON ale jde ještě výše, a to až na sumu 20 000 Kč. Nutno ale říci, že ta je určena až pro klienty, kteří si žádají o peníze opakovaně.

Danou částku je poté možno kombinovat s termínem splatnosti, který bývá v rozmezí dnů, až desítek dnů. Základem může být i jeden jediný den, ale dostat se lze až na termín 45 dní. Co patří mezi samozřejmý klientský servis, to je možnost prodloužení daného termínu, a to i několikrát. Díky tomu můžeme mít půjčenou částku i na několik měsíců. Co nesmíme zapomenout zmínit, to je fakt, že v daném případě ji nevracíme v pravidelných splátkách, ale jednorázově.

Podmínky splní každý

Na co nesmíme zapomínat, to jsou určitě podmínky spojené s vyřízením žádosti. V daném směru je třeba podotknout, že ty splní opravdu téměř každý. Mezi ty hlavní totiž patří:

  • Plnoletost
  • Tuzemské státní občanství
  • Bydliště na území České republiky
  • Vlastnictví bankovního účtu

Čeho se naopak netřeba bát, to je nutnost ručení, nebo ručitele. Stejně tak ale není nahlíženo třeba do registrů, nebo není vyžadováno ani potvrzení o příjmu. V tomto směru jednodušší možnost pravděpodobně jenom těžko najdete. A to se týká i toho, že celá žádost může být vyřízena třeba v řádech několika minut.

Tip na zajímavý článek:  Hledáte finanční prostředky? Pomůže vám půjčka ihned bez registru
Půjčky SMS
Unsplash / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *