CreditON půjčka – rychlá a bez zbytečné byrokracie

CreditON půjčka rychlá a bez zbytečné byrokracie
geralt / Pixabay

Pokud si potřebujete půjčit menší částku, a plánujete ji rychle splatit, pak je CreditON půjčka dobrá volba. Mezinárodní společnost působí také např. na Slovensku a v Polsku. Nově otevírá pobočku na Novém Zélandě. V hodná je pro nečekané výdaje. Obvyklá splatnost je 30 dnů. Její vyřízení je rychlé a pohodlné, zažádat o tuto nebankovní půjčku můžete přes internet, nebo obyčejnou SMS zprávou. Schválení je tak velice rychlé a bez zbytečné byrokracie.

CreditON půjčka je přehledná, srozumitelná a bez skrytých poplatků.

CreditON půjčka je dostupná kdykoli. Je bez skrytých a dodatečných poplatků. Podmínky jsou stanoveny jednoznačně. Stačí se pouze zaregistrovat na internetu, vyplnit formulář a je to. Navíc, pokud bez problému splatíte svou online půjčku, společnost Vás zařadí mezi spolehlivé zákazníky, v případě další půjčky pak budete moci využít SMS půjčku, a potřebnou hotovost budete mít za několik málo minut.

Výhody a nevýhody půjčky

Výhodou této nebankovní půjčky, je možnost zvolit si přesnou částku, kterou si půjčíte. Což ji činí levnější, protože zaplatíte jen za to, kolik doopravdy potřebujete. Variabilní je také doba splatnosti. Víte-li, že půjčenou částku jste schopni splatit v kratším termínu, než je 30 dnů, bez problému si nastavíte požadovanou dobu splácení. Výsledná částka se procentuálně propočítá přesně podle Vámi požadované částky a doby splácení.

Tip na zajímavý článek:  Kontokorent aneb rezerva pro horší časy

Společnost poskytuje půjčku každému, ve věku od 18 do 75 let. Maximální výše půjčky je 20 000 Kč. CreditON půjčka je dostupná bez doložení příjmů, bez ručitele, není ani nutná zástava nemovitosti. V případě, že vyvstanou neočekávané potíže při splácení, společnost nabízí odložení splatnosti. Prodloužení je velice snadné, stačí pouze zaplatit poplatek, který je účtovaný za prodloužení termínu. Termín si opět prodloužíte podle vlastních potřeb od 1 do 30 dnů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *