Výhodné nebankovní půjčky

Naše společnost poskytuje nebankovní půjčky a úvěry. Některé půjčky poskytujeme z vlastních zdrojů, u jiných spolupracujeme na financování úvěrů s dalšími finančními společnostmi. Jsme schopni uspokojit různé poptávky. Můžeme vám zajistit půjčku bez doložení příjmu, půjčku na vyplacení exekuce nebo vám pomoci při konsolidaci vašich dluhů.

Pokud hledáte nebankovní úvěr – bez registru, bez nebo i se zástavou nemovitosti, bez ručitele, na směnku nebo za jiných podmínek, tak se na nás můžete obrátit. Běžně poskytujeme půjčky od 10000 Kč až do 750 tisíc korun. V individuálních případech vám ale můžete zajistit i mnohem větší úvěr. Záleží jen na vás, kolik přesně potřebujete peněz.

Tip na zajímavý článek:  Peníze na ruku už do pěti minut?

3 comments

  1. dobr den,měl bych zájem o půjčku cca 50000,–i na směnku-úrok respektuji.Momentálně jsem přišel o práci,takže bohužel nemohu doložit příjem a nemohu ručit.během 14 dnů nastupuji do nové práce.Peníze jsou na pronájem bytu a nějaké jeho vybavení.Jeli šance půjčku získat,předem děkuji za případnou pomoc či info.tel : 607897426

  2. Zdravím!Sháním nutně půjčku cca 200-230tisíc, na vypořádání mých závazků. Maximálně na dobu 3-5 let. Jsem zaměstnaná na neurčito, splácet bych mohla měsíčně 5000 – 6000Kč,- rozumné úroky respektuji. Ručení nemám. Nyní řeším s právními zástupci vypořádání BJM, je docela možné, pokud se vše vyřídí tak jak má, půjčka bude splacená i dříve. Pokud se rozhodne Vaše spol. mi pomoci ( za což bych Vám byla nesmírně vděčná ),raději bych se osobně k celé záležitosti vyjádřila přímo. Děkuji.

  3. Ruším žádost o poskytnutí nebankovní půjčky na 200-230tisíc korun. Vyřešit se to může i jiným způsobem, než se v dnešní době zadlužovat. Děkuji za pochopení. Tímto žádám o výmaz z internet. BI.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *