Jaké výhody přináší krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů?

Pokud si bereme půjčku, primárně chceme, aby nám přinášela hlavně četné výhody. Jedním z produktů, které jsou na trhu velmi oblíbené, je také krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů. Proto si aktuálně zmapujeme právě její výhody a tedy i důvody, proč ji využívat. Pojďme se s nimi seznámit.

Rychlost vyřízení jasně dominuje

Je to právě rychlost, která v tomto směru jasně vede a pro kterou je určitě dobré nad tímto úvěrovým produktem zapřemýšlet. Pokud totiž budeme konkrétní, může být naše žádost schválena a peníze odeslány již za pouhých 10 minut. A to je tempo, které můžeme u klasických půjček čekat jenom málokdy. Je to dáno také tím, že i samotná žádost je velice snadné. Mnohdy stačí jenom zaslat SMS zprávu nebo vyplnit oline formulář a žádost o peníze je úspěšně podána. I to je cesta, která dnes láká celou řadu lidí.

Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů má i benevolentní podmínky

Se samotnou rychlostí vyřízení určitě souvisejí i benevolentní podmínky získání. Díky tomu může být schvalovací proces téměř automatický, bez nutnosti ověřovat třeba naše zaměstnání, stejně jako ověřovat náš příjem, popřípadě i to, zda jsme nebo nejsme uvedeni v bankovních nebo nebankovních registrech. To jediné, co je třeba u většiny bankovních a nebankovních poskytovatelů potřeba splnit, to je:

  • Plnoletost či věkové rozmezí
  • Tuzemské státní občanství
  • Trvalé bydliště na území ČR
  • Vlastnictví bankovního účtu
  • Široká škála nabízených částek
Tip na zajímavý článek:  Půjčka, peníze do 10 minut

Další výhodou jsou zcela určitě peníze, které nám může krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů poskytnout. Zde se určitě nemusíte držet při zemi. Pravdou sice zůstává, ž počáteční sumy se pohybují v rozmezí okolo několika set až několika tisíců korun. Dostat se lze ale i na sumy poměrně vysoké, třeba až 15, stejně jako 20 000 korun českých. Díky tomu se tento typ půjčky může stát velmi zajímavou alternativou k půjčkám klasickým. A to i s ohledem na termín splatnosti. Ten je často pevně dán, a to na dobu 30 kalendářních dní, ale ani zde není problémem to, pokud si danou splatnost prodloužíme.

A mluvíme-li o výhodách, je nejlepší poskytovatel Zaplo, který uvádí na svém webu toto: „Úvěr může být prodloužen tolikrát, kolikrát o to klient požádá po dobu jednoho roku od původního data splatnosti.“ To znamená, že peníze nemusíte mít pouze měsíc, ale třeba také celý rok.

Jaký je náš názor?

Samozřejmě výhody jsou v tomto směru zcela zřejmé a tak je jasné, že je krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů velmi oblíbeným produktem. Pokud se však podíváme objektivně a ohodnotíme daný produkt, má přece jenom jedno jediné negativum, a to jsou úrokové sazby. I ty lze ale eliminovat, a to možností první půjčky zdarma, kterou dnes řada poskytovatelů nabízí. V rámci toho lze daný úvěr skutečně bez jakýchkoliv obav doporučit.

Tip na zajímavý článek:  Auto na úvěr, nebo leasing? Jak se liší jednotlivé možnosti?
Zaimo půjčka - finanční služby pohodlně
Zaimo půjčka – finanční služby pohodlně

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *