Půjčka bez registru pro nezaměstnaného

Dobrý den, hledám nějakou půjčku bez registru, která by byla i pro nezaměstnaného. Před dvěma měsíci jsem přišel o práci a byl jsem jenom na podpoře. Teď už jsem si našel novou práci, nastupuji tam příští týden. První výplatu ale dostanu až za další měsíc, takže jsem momentálně ve velmi špatné finanční situaci.

Potřeboval bych si půjčit alespoň 10 – 20 tisíc korun abych vydržel do doby, než zase začnu dostávat výplatu. Pak by to už mělo být lepší a mohl bych začít i postupně splácet tento dluh.

Nevím kam se obrátit, měl jsem dříve nějaké nesrovnalosti v bance., Už je to dávno vyřešené ale i tak mám u nich smůlu a navíc jsem bez práce. Potřebuji nějakou spolehlivou nebankovní půjčku, kde by nevadilo jsem bez práce a kde bych mohl začít splácet až tak za 5 – 6 týdnů.

3 comments

 1. Shanim pujcku,ale nedari se,potrebuji sehnat 10000kc,Praci momentalne mam a jsem shopen splacet nadprumernou mesicni splatku.Predem dekuji za zaslane informace s pozdravem Burian vladimir

 2. Dobrý den,
  potřebuji nutně půjčit 4000,- Kč do 13.12. 2014.
  Nechci dokládat příjem,jen poctivě prosím.
  Podepíši směnku, půjčka na OP, coko-li.
  Děkuji s úctou

  Veselý

 3. Dobrý den,potřebuji nutně půjčit 10 000,-manžel přišel o práci a já dlouho marodila,splatit bychom mohli celou částku 16.6.2015,jen fér,děkuji

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *