Nabídka soukromé půjčky

Potřebujete půjčit peníze? Pak se můžete obrátit na mě. Jsem soukromník, který poskytuje půjčky a úvěry za různých podmínek. Mohu vám půjčit pár tisíc korun, když potřebujete peníze před výplatou, nebo i mnohem více. Mohu vám pomoci s financováním podnikání nebo nákupu bytu či nemovitosti. Na investice a půjčky mám k dispozici kapitál ve výši až 10 miliónů korun, jsem tedy schopen uspokojit i více zájemců.

Podmínky pro získání půjčky jsou individuální, záleží na tom, kolik přesně potřebujete získat peněz, na jak dlouhou dobu a jaké můžete nabídnout podmínky.

Pokud máte zájem o soukromou půjčku od mé osoby, napište mi email a já se s vámi spojím. Nezapomeňte prosím uvést, o jakou částku byste měli zájem, na jak dlouhou dobu. Také mě bude zajímat, jaké jsou vaše možnosti splácet nebo jestli můžete nabídnout nějaké ručení.

Žádosti o půjčku posílejte na: karousd@gmail.com

Tip na zajímavý článek:  Půjčka na směnku ihned

6 comments

  1. Dobrý den, měla bych zájem o Vámi nabízenou půjčku na směnku. mohla bych dostat bližší informace. Děkuji

  2. Zdravim.Měl bych zájem o Vámi nabízenou pujčku na směnku.Prosím o bližší info.Částka 90000 maximálně na 3 roky s měsíční splátkou 3000-5000.-.Jsem zaměstnanec se smlouvou na dobu neurčitou.

  3. Dobry den mela bych zajem o vasi pujcku. Potrebovala bych pujcit 15 000 kc. splacela bych vam to po trech tisicich. muj tel. 607943668 predem dekuji

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.