Co nám zajistí cestovní pojištění online?

Mít na svých cestách pojistku je dnes velmi důležité. A to primárně proto, že získáme potřebnou finanční ochranu. Zatímco u nás jsme chráněni povinným zdravotním pojištěním a třeba i pojistkou úrazovou, na cestách může nastat situace zcela jiná. Zde je nezbytné, aby to bylo cestovní pojištění online, které máme uzavřeno. Jedině tak budeme mít jistotu spojenou s tím, že případné výdaje nezaplatíme z vlastní kapsy. Zjistěte tedy, na co se tato pojistka může vztahovat.

Lékařské výdaje jsou primární

To, co každé cestovní pojištění online obsahuje ve svém základu, to jsou samozřejmě lékařské výdaje, které jsou spojené s několika možnými zákroky. Může se jednat třeba o:

  • Základní ošetření
  • Operační zákrok
  • Nutnost transportu

V tomto ohleduplní, že díky uzavřené pojistce nebude třeba hradit nic z vlastní kapsy, jelikož to za nás zaplatí konkrétní pojišťovna. Vše v rámci limitů, které byly u naší smlouvy sjednány. Dnes je proto téměř nutností toto pojistku mít uzavřenu, aby bylo vše v pořádku.

Cestovní pojištění online pojistí i majetek

Není to jenom riziko zdravotní, jelikož stejně tak se můžeme v rámci pojistky a nabízeného rozsahu zaměřit na náš majetek. Konkrétně potom na ten směr, kdy nám cestovní pojištění online pojistí třeba zavazadla. Dostaneme tak finanční kompenzaci třeba v případě jejich ztráty, stejně jako dostáváme peníze i v případě, kdy nám jsou odcizena, či jenom vykradena. A to jak v rámci přepravy, tak i na hotelových pokojích. I na toto je dobré pojistku mít.

Tip na zajímavý článek:  Jaké vám nabídne Komerční banka cestovní pojištění?

Myslete na svou odpovědnost

I když si dáváte pozor na vše kolem sebe, mohou se objevit situace, kdy způsobíte škodu na majetku, nebo na zdraví. V zahraničí může být vše o to horší, že případné finanční kompenzace budou větší než u nás. I toto může pojistka hradit, jelikož v rámci připojištění nám může cestovní pojištění online nabídnout i takzvané pojištění odpovědnosti. Jde o situaci, kdy se nemusíme bát toho, že bychom případné problémy museli skutečně hradit jenom z naší vlastní kapsy.

Do celého světa

A kdy vlastně cestovní pojistku uzavřít? Kdykoliv, kdy vyrážíme na dovolenou, na pracovní cestu, nebo třeba za poznáním do cizí země, kdekoliv na světě. V takovém případě je dobré sjednat si produkt ještě před odjezdem a mít tak jistotu tolik potřebné ochrany. A na co je dobré myslet dále? Že by uzavření mělo být co možná nejjednodušší. Dnes už stačí počítač, notebook, tablet nebo mobil a cestovní pojištění online uzavřete. Můžete si navíc porovnat i jednotlivé pojišťovny, jak to udává jeden z velkých porovnávačů na trhu. „Vyberte si takové pojištění, které odpovídá povaze cesty. Pak se budete cítit na svých cestách bezpečně. Využijte našeho přehledného porovnání cestovního pojištění se slevou až 50%.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *