Jak vy měla vypadat férová půjčka bez registru?

Při hledání půjček se většina z nás snaží jít cestou nejjednoduššího řešení. Pokud je to i vaše vybraná cesta, pojďte se společně s námi podívat na to, jak by měla vypadat ideální férová půjčka bez registru. Mnohdy totiž můžete narazit na nabídky různých podvodníků, kam se řadí třeba lichváři, nebo různé nepoctivé společnosti. Těm je dobré se obloukem vyhnout. Naopak vhod mohou přijít féroví poskytovatelé, kam se může řadit třeba:

Důležité jsou reference společnosti

Výše uvedené společnosti patří mezi ty nejznámější, které na našem trhu jsou. I díky tomu o nich můžeme říci, že jsou spojeny nejenom s jistotami, ale jsou spojeny také s pozitivními referencemi. To je jasný důkaz toho, že jednají férově, velmi často v zájmech klientů. Je proto dobré jim dát při výběru přednost.

Důležité jsou také úroky

Pokud mají půjčky bez registru něco společné, tak často i fakt, že jsou spojovány hlavně s nebankovním segmentem a s klienty, kteří měli v minulosti určitý finanční problém. To může souviset i s větším rizikem a tedy i vyšší úrokovou sazbou. Je proto dobré hledět i na to, aby byla férová půjčka bez registru spojena také s úrokem co nejmenším. U klasických nebankovních půjček by to měly být jednotky procent. U mikropůjček to mohou být i úroky nulové. Toto nabídne třeba zmíněný poskytovatel Zaplo, který uvádí: „Půjčka Zaplo nabízí každému novému klientovi první půjčku zcela bezúročně až na 30 dní bez speciálních požadavků. V rámci první půjčky, která je ZDARMA, je to suma v rozmezí 1 000 – 8 000 Kč. Jediné, co musíte udělat pro získání první rychlé půjčky u Zaplo, je vyplnit online registrační formulář.“

Férová půjčka bez registru má jednoduché podmínky získání

Na co bychom rozhodně neměli zapomínat, to je i jistota jednoduchých podmínek získání. V rámci ověřování žádosti samozřejmě není nahlíženo do registrů, díky čemuž je férová půjčka bez registru určena i problémovým klientům. Velmi často nemusí být ověřována ani bonita, není vyžadováno ručení, stejně jako může docházet také k tomu, že není nutné ani mít příjem. To vše jsou výhody, které tento typ půjčky může nabídnout.

Tip na zajímavý článek:  S jakými výhodami přichází první půjčka zdarma?

Férový přístup je důležitý

Zapomínat nesmíme ani na transparentní a férový přístup. Jak a čím se vyznačuje? Třeba jednoduchou a transparentní smlouvou, stejně jako transparentními podmínkami spojenými s tím, že přesně víte, kolik peněz si berete a za jakých podmínek si je berete. To vše souvisí s tím, že správná férová půjčka bez registru nemá prostor pro jakékoliv podvody nebo pro to, že by snad výsledný úvěr měl jiné parametry, než jste konkrétně požadovali. I v tom je unikátní a logicky také výhodný. Proto je dobré hledět i na tuto stránku daných úvěrových produktů.

Jak nenaletět na podvodné půjčky!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *