Půjčka 15 000 Kč s přeplatkem pouhých 1 275 Kč

U soukromníků máte půjčené penízky často už do několika minut k dispozici, a to i do několika dnů splacené. Takto to funguje i u další velice oblíbené nebankovní společnosti, a to u Kredito24, která poskytuje částky začínající na 1 000 Kč a konče na 15 000 Kč.

Penízky máte za 15 minut k dispozici

Doba splácení se v tomto případě pohybuje od jednoho do třiceti dnů a tak se nemusíte zadlužovat na dlouhé roky dopředu. Navíc můžete mít vybranou částku už do 15 minut k dispozici. Jedná se tedy o skutečně bleskovou půjčka 15 000, u které nemusíte vůbec na nic čekat.

Kolik budete splácet?

Avšak splátky jsou v tomto případě poněkud odlišnější oproti například klasickým bankovním půjčkám. Tím, že nebudete muset splácet několik let, ale pouze několik dnů, úplně vypadávají ze hry měsíční splátky a cokoliv s nimi spojené. V tomto případě se tedy bavíme pouze o poplatku, který je s takovými krátkodobými půjčkami spojen. Ten se pohybuje od 100 Kč až do 4 500 Kč. Hodně záleží na době splácení, na výši půjčky a na případných slevách, které na půjčku můžete uplatnit.

Půjčíte-li si 10 000 Kč na 20 dnů…

Nyní si uvedeme konkrétní příklad, abyste získali lepší představu o tom, kolik vlastně budete muset společnosti Kredito24 vrátit. Půjčíte-li například částku 10 000 Kč na 20 dnů, budete muset počítat s poplatkem ve výši 2 500 Kč a tedy s přeplacenou částkou 12 500 Kč. Budete-li mít štěstí, můžete narazit na akční slevu, která vám právě tuto přeplacenou částku může snížit třeba až na 12 125 Kč. Ta však není garantovaná, a tak je lepší počítat s vyšší přeplacenou částkou. Tu musíte Kredito24 vrátit do výše zmíněných 20 dnů. Abyste ve splacení neudělali chybu, měli byste už 19. den mít nachystané penízky k vrácení a 20. den by již měly být na účtu Kredita24.

Tip na zajímavý článek:  Nejférovější nebankovní půjčka právě přichází
Půjčka 15 000 Kč
thephilippena / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *