Jaké vám nabídne Komerční banka cestovní pojištění?

Kdy se hodí cestovní pojištění? Samozřejmě pokaždé, když vyrážíme do zahraničí a chceme mít jistotu dostatečné ochrany v mnoha směrech. Důležité je také říci, že dnes už neplatí, že je tuto pojistku možné sjednat jenom v pojišťovně. Jsou totiž i další varianty. Máme-li být konkrétní, tak dnes nabízí i Komerční banka cestovní pojištění. A to s jistotou zajímavého rozsahu, i možností toho, jak ho získat. Pojďme se na tento produkt podívat detailněji.

I vám umožní Komerční banka cestovní pojištění sjednat online

Prvním pozitivem je zcela určitě to, že si můžete pojistku sjednat jednoduše online, z pohodlí vašeho domova. Stačí jenom prostřednictvím webu vyplnit několik základních informací, které jsou potřeba. Následně už jenom potvrdíte smlouvu a pojistka může být vaše. A je jenom na vás, jaký typ konkrétně zvolíte. V tomto směru nabídne Komerční banka cestovní pojištění ve třech hlavních typech. Buď krátkodobé do 90 kalendářních dní, dlouhodobé do 180 dní a poté druhé dlouhodobé, které lze sjednat až na dobu jednoho roku. To se hodí jak pro situace, kdy jedete na dovolenou, na pracovní cestu, ale třeba i za prací.

Co vše může cestovní pojistka obsahovat?

Hodí se znát také informace o tom, jaká je vlastně charakteristika samotné cestovní pojistky. V tomto směru je důležité vědět, že to hlavní jsou rizika spojená s vaším zdravím. Ať už jde o nemoc nebo úraz a budete potřebovat ošetření, operaci, léky nebo převoz, vše bude hradit právě pojišťovna, kterou si zvolíte. Mimo tohoto základu ale není problém rozšířit dostupný rozsah, a to o:

  • Úrazové pojištění – ideální pro cesty po ČR
  • Pojištění odpovědnosti za škodu
  • Pojištění našich zavazadel
  • Pojištění storna zájezdu
Tip na zajímavý článek:  Co nám zajistí cestovní pojištění online?

Využít lze také řadu asistencí

Zajímavým pozitivem je určitě možnost využít zajímavých a také praktických asistencí. Ty jsou k dispozici nonstop a samozřejmě i v českém jazyce. To se hodí hlavně v případě, kdy potřebujete určitou pomoc a nevíte, na koho se obrátit. Navíc je možnost využít také nadstandardu, u kterého Komerční banka cestovní pojištění zahrnuje konkrétně toto: „U limitní třídy B poskytuje nadstandardní asistenční služby – právní pomoc, návštěva blízkého příbuzného u pojištěného v nemocnici, při pracovní cestě vyslání náhradního pracovníka.

Vyzkoušejte i pojištění na cesty od společnosti Wüstenrot. . Uvidíte, že budete spokojeni.

Ideální pro každou cestu

Je jedno, kam jedete a na jak dlouho, jelikož cestovní pojistka se vzhledem ke svým cenám skutečně vyplatí pro doslova každou cestu. I proto ji pozitivně hodnotíme a samozřejmě doporučujeme každému, kdo má v plánu vyrazit za naše hranice. A to ať už jenom do sousední země, nebo doslova na druhý konec světa. Všude tam ochrana může platit, a to v rámci poměrně vysokých pojistných limitů. Ty mohou dosahovat výše i několika milionů korun českých.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *