Výhodné nebankovní půjčky

You may also like...

3 komentáře

 1. tomas napsal:

  dobr den,měl bych zájem o půjčku cca 50000,–i na směnku-úrok respektuji.Momentálně jsem přišel o práci,takže bohužel nemohu doložit příjem a nemohu ručit.během 14 dnů nastupuji do nové práce.Peníze jsou na pronájem bytu a nějaké jeho vybavení.Jeli šance půjčku získat,předem děkuji za případnou pomoc či info.tel : 607897426

 2. Buličková Irma napsal:

  Zdravím!Sháním nutně půjčku cca 200-230tisíc, na vypořádání mých závazků. Maximálně na dobu 3-5 let. Jsem zaměstnaná na neurčito, splácet bych mohla měsíčně 5000 – 6000Kč,- rozumné úroky respektuji. Ručení nemám. Nyní řeším s právními zástupci vypořádání BJM, je docela možné, pokud se vše vyřídí tak jak má, půjčka bude splacená i dříve. Pokud se rozhodne Vaše spol. mi pomoci ( za což bych Vám byla nesmírně vděčná ),raději bych se osobně k celé záležitosti vyjádřila přímo. Děkuji.

 3. Buličková Irma napsal:

  Ruším žádost o poskytnutí nebankovní půjčky na 200-230tisíc korun. Vyřešit se to může i jiným způsobem, než se v dnešní době zadlužovat. Děkuji za pochopení. Tímto žádám o výmaz z internet. BI.

 4. kateina napsal:

  dobry den mela bych zajem o vasi pujcku pokud je to mozny dekuj za pomoc pani schmidtova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.